בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קלינטון מפציר בממשל החדש להשלים הרפורמות בנושאי שווויון הזכויות  
 
 
חדשות נענע 

במכתב ששלח לקונגרס ולממשל הנכנס, ממליץ הנשיא היוצא לערוך בדיקה מחודשת בכל הקשור לשוויון הזכויות הבין-גזעי

 
 
 
 
 
 
 
 
 

הנשיא היוצא ביל קלינטון מפציר בממשל האמריקני הנכנס ובקונגרס להאיץ את סיום `העניינים הבלתי פתורים` ממגילת העצמאות, בנושאי השיוויון בין הגזעים, ובראש ובראשונה בתחומי החקיקה, המשפט, המשטרה וזכויות ההצבעה. כך מדווח היום (שני) העיתון `ניו-יורק טיימס`.
 

"אין לנו רגע מיותר" אמר קלינטון בהתייחס להמשך הרפורמות בנושא שוויון הזכויות. במכתב ששלח קלינטון לקונגרס האמריקני המליץ הנשיא על כמה צעדים הכרחיים לדעתו. הנשיא היוצא התייחס לפועלו של מנהיג השחורים האמריקני, מרטין לותר קינג, וציין כי זוהי תזכורת לקונגרס ולממשל שעדיין קיימים מספר עניינים בלתי פתורים בכל הקשור לבניית האומה האמריקנית.

קלינטון אמור לסיים את כהונתו בשבת הקרובה, אז ייכנס, בטקס שבועה, לתפקידו הנשיא ה-43 במספר, ג`ורג` וו. בוש. קלינטון הציע כי החיקוק בנושאי שוויון בין הגזעים מחייב בדיקה מחודשת וריענון של המדיניות הקיימת בנושאי משפט, משטרה.

הנשיא האמריקני המליץ על הקמת פאנל שמטרתו לחקור לעומק את נושא זכויות השחורים הקיימות כיום, כמו למשל זכות ההצבעה וספירת הקולות שעדיין קיימת לגביהן הפליה במספר מדינות בארצות הברית.

לבסוף המליץ קלינטון על הכרזת יום הבחירות כיום חופש לאזרחי ארצות הברית, ועל החזרת זכות ההצבעה לאסירים משוחררים שריצו עונשם. 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by