בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קמפיין ההסברה של ברק מגיע לאינטרנט 
 
 
אורן ליברמן

מטה ההסברה של אהוד ברק העלה לרשת אתר חדש, אבל הוא לא לבד; חלוקת התיקים, לפחות באתר של ברק, כבר נעשתה: פרס יקבל תיק בכיר ויוסי שריד חוזר לתיק החינוך

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מטה ההסברה של ראש הממשלה אהוד ברק, העלה השבוע אתר חדש לרשת במסגרת הקמפיין "למען עתיד ילדינו". האתר שופך בפנינו את תורתו של אהוד ברק לקראת הבחירות הקרובות בנושאים השונים: שלום, חינוך, שוויון לערבים ואף הרפורמה האזרחית הנעלמת (באורח פלאים הקישור לחלק זה של האתר שבור).
 
חלוקת התיקים, לפחות על פי אתר האינטרנט, כבר נעשתה. שמעון פרס יקבל בממשלה החדשה הרחבה והאפקטיבית תיק בכיר, שר ביטחון ימונה במשרה מלאה, יוסי שריד יזכה להיות שר החינוך ויאשה קדמי יתמנה לשר הפנים. הכל כתוב כחול על גבי לבן, ככל הנראה נותר לו רק לנצח.

לא רק במטה ההסברה של אהוד ברק הבינו כי מועד הבחירות מתקרב, גם אתרים פרטיים והפורטלים הגדולים הבינו כי אין סיבה שהבחירות לא יגיעו גם לאינטרנט. כך למשל אתר פרטי חדש מאפשר לכם לענות על סקר בחירות (לא מייצג), לאחר שתצפו במצגת פלאש משעשעת במיוחד על זירת האגרוף הפוליטית.

פורטל נענע מאפשר לכם לראות לאן הלכו הקולות בקלפי שלכם בבחירות 99 ` ואתר חדש של משרד האוצר יעזור לכם להגיע לקלפי שלכם, אם טרם קיבלתם את ההודעה לבוחר.

הרשת הישראלית, ככל הנראה, מסרבת לשתף פעולה עם אדישות הרחוב הישראלי לבחירות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by