בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
באתר ההסתדרות המחודש לא יחלקו תה 

באתר ההסתדרות המחודש לא יחלקו תה

 
 
עידו קינן, סיון.קום


חדשות ועדכונים, לעומת זאת, אפשר יהיה למצוא שם, לצד מידע מקצועי וטפסים נחוצים; מנהלת השיווק של ההסתדרות: האתר מעלה את תחום יחסי עובד-מעביד בשתי דרגות

 
 
 
 
 
 
 
 
 


אתר "ההסתדרות החדשה", שירד לאחרונה מהרשת, יעלה חזרה בגרסה מלאה לקראת סוף פברואר. הוא יציע את כלל השירותים לחברי ההסתדרות, לפי אזורים ואיגודים מקצועיים, וישמש במה לפעילותה של ההסתדרות.
 

"האתר יהיה אתר אב תחת הדומיין של ההסתדרות, כשלכל איגוד ולכל מרחב יהיה תת-אתר משלו", אמר אחראי האינטרנט בהסתדרות, גיל וכמן. הוא יספק מידע מלא לגבי שירותי ההסתדרות, זכויות העובדים, ארועים והשתלמויות, והודעות לעיתונות.

"כוחו של האתר בעדכונו", אמרה מנהלת השיווק של ההסתדרות, אסנת קצואר. לדוגמא, עורך דין של ההסתדרות, אשר השיג פסק דין תקדימי ביחסי עובד-מעביד, יוכל להיכנס לאתר ולעדכן בעצמו מאמר בנושא. "אין מאגר כזה היום, בטח שלא בחינם, ובטח שלא בתחום הזה", מדגישה קצואר. "אנחנו צופים שהוא יהווה אורים ותומים של עורכי דין בתחום הזה". חדשות ההסתדרות, שיופיעו באתר, יתנו דיווח
בזמן אמת במקרה של שביתה או מאבק מקצועי, ויאפשרו לצרף אנשים למאבק ולעדכן אותם בפרטים. בשנה שעברה, אתר הסתדרות הרופאים ליווה את שביתת הרופאים, וקרא להם להצטרף למאבק ולחתום על עצומה, שהופנתה אל שר האוצר.

כמו כן, יחסוך האתר החדש ביקורים בסניפי ההסתדרות, מאחר שיספק לגולשים טפסים שונים. למרות זאת, בהיעדר תקן ממשלתי מחייב לחתימה אלקטרונית, לא ניתן יהיה למלאם באתר. "אפשר להדפיס את הטפסים, למלא ולשלוח בפקס", מציע וכמן. טופס אחד שכן אפשר יהיה למלא באתר, הוא טופס הצטרפות להסתדרות, כשהתשלום יהיה באמצעות כרטיס אשראי.

אתר ההסתדרות המקורי עלה לראשונה ביוני אשתקד, ושימש רק לצרכי המאבק נגד הרפורמה במס. לאחרונה, ירד האתר, ונכון להיום מוצגת בו הודעה על עלייתו הצפויה במרץ. ההסתדרות עובדת במקביל על הקמת אתר אינטראנט לשימוש פנימי.

את האתר החדש יקים ויתפעל סניף אופקים של חברת ספיה, באמצעות סביבת הפיתוח "אינטליג`ט פורטל" (שנבחרה גם על ידי צה"ל לניהול אתריו), במסגרת חוזה לשנתיים, שהיקפו כמאה אלף שקל. קובי ברנר, האחראי על האתר מטעם ספיה הסביר, שהממשק יאפשר חיתוך לפי נושאים ולפי אוכלוסיות, ויביא רק את המידע הרלוונטי לפי דרישת הגולש. לדבריו, ההיררכיה של הארגונים בהסתדרות לא מעניינת את
הפונים לאתר.

בהסתדרות תולים תקוות באתר החדש כבמה מרכזית לסוגיות יחסי עובד מעביד, סיכמה קצואר. "זה הולך להיות אתר לתפארת".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by