בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מודל התשלום באמצעות ספק האינטרנט תופס תאוצה 

מודל התשלום באמצעות ספק האינטרנט תופס תאוצה

 
 
עידו קינן, סיון. קו

סינגפור מצטרפת למגמה ומציעה שירות חדש לתשלום עבור קניות ברשת באמצעות חשבון הגלישה; השירות מבטל את הצורך במסירת כרטיס אשראי ועוזר למזער את הנזק הכספי במקרה של גניבת הקוד

 
 
 
 
 
 
 
 
 

ספקית האינטרנט סינגנט (SingNet), חברת בת של "סינגפור טלקומיוניקיישנז" (SingTel), תאפשר לגולשיה לשלם על קניות באינטרנט, באמצעות חשבון הגלישה שלהם.
 

השירות החדש, שנקרא אי.זי.פרצ`ס (EzPurchase), מאפשר לגולשים לבצע רכישות מאתרים, החתומים על הסכם עם סינגנט. אי.זי.פרצ`ס, ולעקוב אחר פירוט קניותיהם, באמצעות יישומי רשת.

השירות מבטל את הצורך במסירת מספר כרטיס אשראי, אשר עשוי ליפול לידיים זרות אם אינו נעשה בתהליך מאובטח. עוד חוסך השירות מילוי פרטים אישיים, מכיוון שהוא מחויב ישירות בחשבון האינטרנט של הלקוח. הדבר דומה לשירותי טלפון בתשלום, כדוגמת תחזית אסטרולוגיה ושיחות אירוטיות, המחויבים בחשבון הטלפון.

בספטמבר אשתקד, הודיעה הספקית הישראלית "אינטרנט זהב" על שירות דומה. הגולשים קיבלו מספרים סודיים, באמצעותם הם יכולים לקנות במספר חנויות, אשר ל"אינטרנט זהב" הסכם עימן.

שיטות נוספות לרכישה ללא כרטיס אשראי הן: כרטיס משולם מראש (pre-paid), או "חשבון בנק אינטרנטי", שסכומי החיוב שלו מוגבלים. שיטות אלה מאפשרות, במקרה של גניבת הקוד, למזער את הנזק הכלכלי ללקוח.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by