בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
טריוונט חתמה עם חברת האינטרנט הגדולה בסינגפור  

טריוונט חתמה עם חברת האינטרנט הגדולה בסינגפור

 
 
עידו קינן, מערכת סיו

במסגרת ההסכם החברה הישראלית תספק לחברת האינטרנט הגדולה בסינגפור את טכנולוגית 'וויספ' לחיוב דרך חשבון האינטרנט; סמנכ"לית התפעול בטריוונט: החברה מתמקדת בשווקי המזרח הרחוק

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת טריוונט הישראלית חתמה בימים האחרונים על הסכם עם ספקית האינטרנט הגדולה בסינגפור, סינגנט, במסגרתו תספק טכנולוגיה לחיוב קניות באמצעות חשבון הגלישה באינטרנט.
 
השבוע השיקה סינגנט את שירות "אי.זי.פרצ`ס" , המאפשר ללקוחותיה לערוך קניות ללא כרטיס אשראי, במספר אתרי קניות עימם חתמה על הסכם. באמצעות מערכת וויספ של טריוונט, מחויב התשלום בחשבון הגלישה באינטרנט, שסינגנט שולחת אל גולשיה.

"סינגנט רוצה להפוך את תהליך התשלום לבטוח ופשוט, כך שלקוחותינו יוכלו לבצע עסקאות קטנות כמו הורדת שיר", אמר אנדרו בואיי, מנכ"ל המולטימדיה של סינגטל, תאגיד התקשורת הסינגפורי שמחזיק בסינגנט. כיום, מספקת סינגנט את השירות רק לגולשי האינטרנט, אולם היא תשקול בעתיד להרחיב את השירות לגולשים במכשירים הסלולריים, מסר דובר החברה, לים-אוי יינג.

נוסף על חשבון האינטרנט, וויספ מאפשרת לחייב לקוחות באמצעות חשבון טלפון, חשבון סלולרי וכרטיסי אשראי. המערכת תומכת בכל סוגי המטבעות בעולם, ומאפשרת חיוב בכל סכום, ללא התערבות אנושית. אין צורך בהתקנה כלשהי אצל הגולש, והוא אינו נדרש לחשוף את מספר כרטיס האשראי או את פרטיו האישיים ברשת. זאת מאחר שהמערכת מאפשרת זיהוי אוטומטי על פי מספר חד-ערכי המזהה את חשבון האינטרנט.

חברת טריוונט נוסדה בשנת ,`97 ומעסיקה שישים עובדים בישראל ובעולם. לפי אתר טריוונט, המערכת מעודדת קנייה אימפולסיבית, מכיוון שתהליך הרכישה אינו דורש מילוי טפסים, אשר נותנים ללקוח עוד זמן לחשוב ואולי להתחרט על הקנייה. הלקוחה הראשונה בארץ היתה נטוויז`ן, שהפעילה את השירות ללא פרסום מסיבי ושימשה למעשה נסיינית של הטכנולוגיה.

עוד לקוחות הם "הארץ" ו"הג`רוזלם פוסט", שמאפשרים לקנות מאמרים מהארכיון באמצעות וויספ. הסכם נחתם גם עם העיתון הכלכלי גלובס, והשירות יעלה באתר העיתון בקרוב, אולם לדברי סמנכ"לית התפעול של טריוונט, אפרת בוקר, המכירות בישראל פחות משמעותיות לחברה, המתמקדת בשווקי המזרח הרחוק. "הארץ תמיד היתה בטא", אמרה בוקר ומיד הוסיפה, "בטא טובה מבחינתנו".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by