בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סלקום מעוניינת לרכוש פורטל 

סלקום מעוניינת לרכוש פורטל

 
 
יניב קרן, מערכת סיון

סלקום מנהלת מגעים עם פורטל נטקינג ואתרים אחרים על מנת לבסס את מעמדה בתחום האינטרנט; בנטקינג מסרבים להגיב; "רשת" עשויה גם היא להגדיל את אחזקותיה בנטקינג

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת סלקום מנהלת מגעים עם פורטל נטקינג למיזוג פעילות הפורטל לתוך אתר החברה. עדיין אין וודאות עם העסקה בין שתי החברות אכן תיחתם, אולם ברור כי סלקום מבקשת להשיג שליטה בתחום האינטרנט באמצעות אתר קיים.
 
לפני כחודשיים התפרסמו ידיעות בדבר המגעים שניהלה סלקום עם פורטל תפוז, בסלקום סירבו להתייחס בזמנו לידיעה,אולם מקורות בתפוז אישור כי מגעים כאלה אכן התנהלו. לבסוף נמכר הפורטל במחיר שפל של 450 אלף דולר לחברת סאני.

העסקה עם סאני, הקטינה את מספר החלופות העומדות כיום בפני סלקום. שלושת השחקנים המרכזיים שנותרו בזירה ועשויים להוות מטרה עבור סלקום הם נענע, "סטארט" ונטקינג. האפשרות לרכישת נענע מוטלת בספק לאור הפרסומים האחרונים בדבר כוונת נטוויז`ן להטמיע את פעילות הפורטל בחברה.

פורטל נטקינג סיים לאחרונה תהליך של הערכות מחדש בו הוחלט לתת דגש לתכנים הבידוריים והרדיו. מרבית אנשי התוכן באתר פוטרו וכיום עובד האתר במתכונת ממוקדת יותר מאשר בעבר. לדעת גורמים בתחום קיימת סבירות לכך שחברת "רשת" המחזיקה בבעלות חלקית על נטקינג, עשויה להגדיל את אחזקותיה, אם אכן כך יהיה תיתקל סלקום בקשיים.

בסלקום אישורו כי החברה מנהלת מגעים עם כמה חברות. בנטקינג סירבו להגיב על העניין.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by