בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פרודיה מקוונת להילארי קלינטון 
 
 
ליעד ליבנה, סיון.קום

אתר אינטרנט פוליטי מתבדח על חשבוןהגברת הראשונה; במרכז העניינים: חיבתה של הסנטורית החדשה למתנות יקרות; עורך האתר: החלטתו להריץ קמפיין התרמות לקלינטון לאחר שרכשה בית במעל לשני מיליון דולר

 
 
 
 
 
 
 
 
 

אתר האינטרנט הפוליטי evoke.com כיוון את חיציו להילארי קלינטון, בפרודיה מקוונת על חיבתה של הגברת הראשונה והסנטורית החדשה למתנות יקרות. כך מדווח אתר החדשות .Cnet
 

עורך האתר, פיטר מארקל, הסביר כי בעקבות הידיעות כי קלינטון רכשה בית ב-2.85 מיליון דולרים, והשאירה במספר חנויות רשימת-מתנות מכובדת לחנוכת הבית, הוחלט באתר להריץ קמפיין התרמות לקלינטון, המכונה HillaryAid 2001(הילאריתרום ,2001 אם תרצו).

"להילארי חסר קצת כסף בשביל לעצב את הבית", אומר אתר .evoke"אנו מציעים לכם את ההזדמנות להיות בורג קטן במכונה הנהדרת, שהיא הקריירה החדשה של הילארי קלינטון".

מעריציה של הילארי יכולים לשלוח לה מתנה לחנוכת הבית על ידי התחברות לאתר,ובחירה מתוך מגוון מתנות מוטרף במקצת, ביניהן פלמינגו`אים ורודים דקורטיביים לחצר, ושטיחי אמבט עם ציור של "טאז", השד הטזמני של האחים וורנר.

האתר טורח להזכיר לגולשים שלא לעבור את סך 200 הדולרים, שהם הסכום המקסימלי שמותר לתרום לפקיד רשמי. "אם אתם שונאי-הילארי, האתר ישעשע אתכם; אם אתם מאוהדיה, תוכלו להביע את הערצתכם", אמר מארקל. הוא הוסיף כי האתר הוא גם ביקורת על הפטנט החדש לעקיפת הרפורמה בתרומות פוליטיות בארה"ב, המגבילה את סכום התרומה: רשימת מתנות מסודרת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by