בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תדהמה בגרמניה - שרת הבריאות הייתה מארחת 
 
 
חדשות נענע 

עיתון גרמני חשף השבוע חשד לגבי עברה המפוקפק של שרת הבריאות החדשה.
השרה בתגובה : "הייתי רק מלצרית"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כלי התקשורת בגרמניה חוגגים השבוע על פרשייה חדשה וצהובה במיוחד הכוללת בחובה את כל מרכיביה של סנסציה טובה : מעורבים בה פוליטיקה, סקס ואישיות בכירה מאוד.
 
עיתון גרמני פופולארי חשף השבוע כי שרת הבריאות החדשה של גרמניה, אולה שמידט, עבדה כמארחת באחד מהמועדונים המפוקפקים ביותר בגרמניה במהלך שנות השמונים.

השרה, כך פורסם, עבדה ב-"אירוח" גברים שהגיעו למועדון.

המועדון עצמו, הקרוי "ברברינה", שייך לאחותה של השרה, וידוע בפעילות המינית הענפה שהתנהלה בו בשנות השמונים, ובמבחר הסרטים הפורנוגרפים שניתן היה להשיג בו.

הסיפור הודלף לראשונה לפורום אינטרנט גרמני, ולאחר שאומת ע"י השרה עצמה, פורסם בעיתונות הגרמנית בהרחבה. בין היתר התגלה, כי השרה עבדה גם כמנהלת החשבונות של מועדון הימורים השייך לאחותה.

השרה התלוננה במשטרת גרמניה כי קבלה מספר רב של מכתבי סחיטה מ"לקוחות לשעבר", הטוענים שהם זוכרים ש"אירחה" אותם, ומבקשים תשלום עבור שתיקתם בעניין.

שמידט, בתגובה רשמית לעיתונות הצהירה כי הפרסומים בעניין עברה כ"מארחת" אינם מדוייקים. לטענתה, היא אכן עבדה במועדון, אך כמלצרית בלבד. "הייתי בזמנו סטודנטית ואם חד הורית, הייתי חייבת להתפרנס ממשהו. בזכות הכסף שהרווחתי ביושר השלמתי את לימודי המשפטים שלי והתחלתי את הקריירה הפוליטית שלי", טענה להגנתה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by