בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
החלו תשדירי תעמולת הבחירות בטלוויזיה  
 
 
חדשות נענע 

ברק: למרות שהיו טעויות, נתקן אותן. שרון הבטיח להקים ממשלת אחדות ולהביא שלום וביטחון

 
 
 
 
 
 
 
 
 

תשדירי תעמולת הבחירות החלו הערב (שלישי) בערוץ 2, בטלוויזיה.
 
ראש הממשלה, אהוד ברק, אמר בין היתר: "למרות שהיו טעויות, נתקן אותן. אני בטוח שלא הייתה טעות ללכת לשלום". השר שמעון פרס קרא לבחור בברק.

הליכוד הציג את אריאל שרון בחברת נכדיו. שרון הבטיח להקים ממשלת אחדות מיד לאחר הבחירות, ולהביא "שלום וביטחון".

ראש עיריית ירושלים, אהוד אולמרט, אמר כי ברק מעל בהתחייבותו לשמור על אחדות ירושלים, והוליך את הציבור שולל, כך דווח באתר Ynet.

מטה מפלגת העבודה הציג את אריאל שרון על רקע תמונות ממלחמת לבנון, כאשר הוא חוזר ואומר כי מלחמת שלום הגליל הייתה אחת המלחמות "הצודקות ביותר בתולדות מלחמות ישראל". מטה הליכוד הציג "מאוכזבי ברק" שקראו להצביע בעד שרון.

 

במפלגות מגיבים לתשדירי תעמולת הבחירות


באחד מתשדירי התעמולה של מטה ברק שעסק ביציאה מלבנון, נראתה הערב דמותו של חייל גולני, שרון שיטובי ז"ל, שנפל בקרב עם מחבלים בהגנה על כפר דרום. ממטה ברק נמסר כי עם היוודע הדבר, הובעה התנצלות בפני אבי המשפחה והוחלט להסיר את תמונתו של שיטובי ז"ל.

יושב ראש הליכוד, חבר הכנסת אריאל שרון אמר כי לצערו, במקום שהשמאל ינהל מערכת בחירות הוגנת ושקטה שלא בנויה על התקפות אישיות הם עושים משהו אחר. "אני לא מתכוון לבחור בדרך הזו" אמר שרון. "ייאמרו דברים רבים במערכה הזאת, ואני לא מתכוון להגיב על הדברים האלה. את התשובה שלי יקבל ברק ביום הבחירות".

חברת הכנסת לימור לבנת מהליכוד אמרה בתגובה לתשדירי הבחירות של מפלגת העבודה כי התשדירים הם "שטיפת מוח, ניסיון להפחיד את הציבור ולהכניס אותו לפאניקה". השימוש בשכול מזעזע, טוענת לבנת, "כאילו שהשכול שייך רק לצד אחד".

חבר הכנסת סילבן שלום הגיב גם הוא לתשדירי מפלגת העבודה: "כשהוא דיבר על אהוד ברק, נראה פרס כמו אחד שהצמידו לו אקדח לרקה. המבט של פרס, כשהוא אומר ברק במבטא שלו מראה מה באמת היחס שלו כלפי ברק".

חבר הכנסת מאיר שטרית מהליכוד אמר כי התעמולה של מפלגת העבודה היא נבזית וארסית. "אנחנו נשמור
על קמפיין נקי ולא נרד לרמה הזאת" אמר שטרית "יש לנו מספיק עובדות חזקות שכל אחד יודע ומכיר".

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by