בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ברק יביע צער על הרג האזרחים הערבים 
 
 
חדשות נענע 

שריד יפנה למאוכזבי ברק ויאמר: 'ברק לא יהיה הקורבן היחיד' של הענשתו בהימנעות מהצבעה עבורו. במקביל מתכננים במטה ברק החרפת הקמפיין הנגטיווי נגד שרון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אהוד ברק, הצטלם לתשדיר תעמולה במהלכו הוא מביע צער על הרג 13 אזרחים ישראלים-ערבים על-ידי כוחות הביטחון במהומות בתחומי הקו הירוק בחודש אוקטובר. ברק שקל להתנצל על הרג האזרחים, אך לבסוף הסתפק בהבעת צער על הרג האזרחים. זאת, חרף המלצת יועציו, שמעריכים כי אם לא יתנצל על הרג האזרחים, יתקשה לעורר את הציבור הערבי ולהביאו לקלפי.
 
אתר האינטרנט של העיתון "הארץ" מדווח כי היום (רביעי) או מחר עתיד ברק להופיע בתשדיר שבו יפרט את תוכנית השלום שלו במסלול הפלסטיני. במהלך תשדיר זה יכריז ברק לראשונה בפומבי כי הוא תומך בהעברת השכונות הערביות במזרח ירושלים לידי הפלסטינים. בתשדיר אחר יופיע יו"ר מרצ, ח"כ יוסי שריד, שיפנה למאוכזבי ברק מן השמאל, ויאמר להם כי יש לו חשבון ארוך עם ברק ושלא פעם רצה להענישו, אך בחירה ביו"ר הליכוד, ח"כ אריאל שרון, היא עונש מוגזם ומסוכן. כמו-כן שריד יוסיף כי "אהוד ברק לא יהיה הקורבן היחיד" של הענשתו בהימנעות מהצבעה עבורו.

במטה ברק מבטיחים החרפת הקמפיין הנגטיווי נגד שרון. אמש שודר תשדיר בחירות בו הידהד קולו של שרון המצדיק את מלחמת לבנון, על רקע תמונות קשות מהמלחמה. במטה ברק אומרים שהתשדיר "הוא רק ההתחלה", וכן ש"עוד יהיו תשדירים קשים ממנו, שיסירו את המסכה משרון". 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by