בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ברק לתלמידי תיכון: "תהיו אלימים יותר מפעילי הליכוד" 
 
 
אורי רודריגז-גרסיא

בשיחה עם תלמידי בית הספר "בליך" שהתלוננו על אלימות מצד פעילי ליכוד במערכת הבחירות המתנהלת בבית הספר, אמר ראש הממשלה: "כמה שהם אלימים, אתם צריכים להיות קצת יותר". בלעדי לנענע

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"בחירות ופוליטיקה לא מנצחים ברכות. כמה שהם (פעילי הליכוד - א.ר) אלימים, אתם צריכים להיות קצת יותר". כך אמר אמש ראש הממשלה, אהוד ברק, בשיחה עם תלמידי בית הספר התיכון "בליך" ברמת-גן.
 
ראש הממשלה נפגש אמש עם תלמידי כיתות י"א וי"ב בבית-הספר במסגרת "קפה פוליטי" שהתקיים בקפה "קופי ענן" בקיבוץ קריית ענבים. במפגש, בו השתתפו לבד מהתלמידים גם כמה מחברי הקיבוץ המבוגרים יותר, צפה ברק ביחד עם התלמידים בתשדירי התעמולה לכנסת.

בהמשך המפגש דיבר ברק עם התלמידים על קמפיין הבחירות המתנהל בבית הספר בליך. התלמידים ציינו בפני ברק כי תלמידי בית הספר פעילי הליכוד נוקטים ברמאות במהלך מערכת הבחירות המדומה, ואף לפעמים באלימות. בתגובה אמר להם כאמור ראש הממשלה: "בחירות ופוליטיקה לא מנצחים ברכות. כמה שהם אלימים אתם צריכים להיות קצת יותר, לא הרבה יותר - מספיק טיפה יותר, אתם חייבים להיות נוקשים".

בחירות הדמה בבית-הספר בליך מושכות התעניינות פוליטית רבה, מאחר ובית הספר הצליח בעבר לחזות את תוצאותיהן של כמה מערכות בחירות.

תלמידים מבית הספר שהשתתפו במפגש סיפרו לברק כי הליכוד מנסה לפרוט על נימים של הפחדה מטרור. בתגובה אמר להם ברק: "הם מנסים לנצל את ההעובדה שלאנשים קשה מאוד, טרור אינו מבחין בין ממשלות".

במהלך הקרנת התשדיר בו הופיע שמעון פרס, שאל ברק את התלמידים אם נראה להם שדברי פרס "יוצאים מהלב". התלמידים הנהנו, ובתשובה לאותה שאלה ענה ברק לכתב נענע: "אני חושב שכן".

בתגובה מסר תום וגנר, דובר מטה ברק: "בפגישה עם תלמידי בליך אתמול אמר ראש הממשלה שהוא קורא לתלמידים לגלות נחישות ואסרטיביות בהתמודדות בבחירות הקרובות בבית הספר, כל דרך אחרת לפרש את דבריו תהיה הוצאת דבריו מהקשרם. ראש הממשלה פועל כנגד אלימות ושימוש בכוח בחברה הישראלית מיום הבחרו, ואם דבריו לא הובנו הרי שיש להצטער על כך ולהעמיד את הדברים על דיוקם, ויפה שעה אחת קודם".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by