בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חידושים באודיגו 

חידושים באודיגו

 
 
יניב קרן, מערכת סיון

תוכנת המסרים המיידים מאפשרת להעביר מסרים בצורת ציורים תלת מימדיים; על מנת לעשות זאת יש צריך להוריד התקן שנמצא באתר החברה; בקרוב תשיק החברה גירסת ווב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת אודיגו, מפתחת התוכנה למסרים מידיים, הודיעה על אפשרות להעביר מסרים בצורת תמונות תלת ממדיות. היישום החדש מתאפשר הודות להסכם שחתמה החברה הישראלית עם חברת טק אימאג` האמריקאית המפתחת את הגרפיקה.
 
שימוש בגרפיקה בתוכנות המסרים המיידים אינו דבר חדש. רוב תוכנות המסרים מאפשרות כיום להצמיד לטקסט גם ציור קטן שמתאר תחושות או רגשות. התוכנות מציעות מגוון דמויות גדול המאפשר יכולת ביטוי נרחבת.

חברת אודיגו החליטה ללכת עם רעיון הגרפיקה צעד אחד קדימה. שלשום הודיעה החברה על הסכם לשיתוף פעולה שנחתם בינה לבין חברת טק אימג`. על מנת להשתמש באפשרות החדשה נדרש המשתמש להוריד התקן מיוחד שנמצא באתר אודיגו.

בעתיד הקרוב מתכוונת החברה להשיק גרסה של התוכנה מבוססת ווב, שתאפשר להשתמש בתוכנה בלי להוריד אותה.

גרסה מספר שלוש של אודיגו, שהושקה לפני כחודש, מאפשרת יישומים חדשים כגון "מדריך וירטואלי" שיכול להנחות את המשתמש ולקחת אותו לכתובות אינטרנט. בנוסף, ישנה אפשרות להעברת הודעות אס.אמ.אס לטלפון הנייד, וערוצים נוספים המאפשרים לצפות בכמה סוגי חדשות ועוד.

לפני מספר ימים הודיעה החברה על השלמת סבב גיוס הון בהיקף של 15.3 מיליון דולר. בסבב הקודם גייסה החברה שישה מיליון דולר. החברה פועלת בהרצליה ובניו יורק ומעסיקה כשבעים עובדים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by