בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
דו"ח מגלה: ממשל קלינטון גור השקיע בטיפוח האינטרנט 

דו"ח מגלה: ממשל קלינטון גור השקיע בטיפוח האינטרנט

 
 
אורן ליברמן

לסיכום ממשל קלינטון-גור קובע דו"ח: היה זה עידן של מהפכת תקשורת היסטורית בארצות הברית

 
 
 
 
 
 
 
 
 

דו"ח בן 105 עמודים שפורסם אמש (רביעי) בארצות הברית מכריז על ממשל קלינטון-גור בשמונה השנים האחרונות כממשל, שטיפח יותר מכל את טכנולוגיית האינטרנט והתעשייה סביבה. כך מדווח אתר האינטרנט Zdnet.
 

על פי הדו"ח, שנכתב על ידי ועדת המסחר האלקטרוני של הבית הלבן, נכנס ממשל קלינטון-גור למשרדי הבית הלבן עם זריחתה של הטכנולוגיה הדיגיטלית בשוק האזרחי והעסקי. מאז, טוען הדו"ח, חלה מהפכה היסטורית בארצות הברית.

גישה מעודדת השקעות והמצאות, וכן מדיניות של תקנות גמישות בנושא התקשורת והדיגיטיזציה, היא שעודדה את התעשייה להתפתח. כמו כן, חוקי אינטרנט ברורים והקלות במסים, הם שהביאו את תעשיית האינטרנט להרוויח מעל ל 245 מיליארד דולר במסחר אלקטרוני בשנת 2000.

הדו"ח מציין גם את עשייתו הרבה של הממשל האמריקני, למען הפיכת האינטרנט לטכנולוגיה מסבירת פנים לאוכלוסייה. החל בהכנסתה לבתי הספר והספריות, ועד מתן שירותים פדראליים באופן מקוון, כמו זה שהושק לפני כחצי שנה.

כזכור, במערכת הבחירות האחרונה לנשיאות ארצות הברית הכריז סגן הנשיא אל גור, כי היה מראשוני התומכים באינטרנט. גור זכה בלגלוג רב על משפט זה, ובמהרה טרח להבהיר כי מדובר בציטוט לא מדויק של עיתונאי. היום אנו רואים, אל גור צדק. אולי היה מנצח בבחירות אילו התפרסם הדו"ח מוקדם יותר?
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by