בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הנרצח ברמאללה: אופיר רחום מאשקלון 
 
 
חדשות נענע 

ככל הנראה הוא פותה להגיע לרמאללה באמצעות האינטרנט כדי לפגוש נערה פלסטינית ואז נרצח באכזריות; הוא יובא למנוחות בצהרים באשקלון; גינוי יוצא דופן מצד ערפאת לרצח

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אופיר רחום בן 16 מאשקלון, שנרצח שלשום סמוך לרמאללה יובא בצהרים (שישי) למנוחות בבית העלמין באשקלון. על פי החשד, הוא פותה להגיע לפגישה עם נערה פלסטינית שהכיר דרך האינטרנט ואז נרצח.
 
בשל כך הוטלה חקירת הפרשה על שירות הביטחון הכללי ועל מחלקת המחשבים של היחידה לחקירת פשעים בינ"ל. המומחים בודקים כעת את מחשבו של אופיר רחום בניסיון למצוא פרטים נוספים, שיעזרו בחקירת הפרשה.
 

היורים נמלטו עם הגופה לרמאללה

על פי ההערכות, אופיר רחום והנערה מרמאללה נוצר קשר רומנטי דרך הרשת והשניים קבעו להיפגש. הוא יצא מביתו אתמול עם סכום כסף גדול והגיע בכוחות עצמו לאזור פסגות, שם אמור היה לפגוש את הנערה.

במקום המפגש חיכתה לו הנערה, ככל הנראה, יחד עם פלסטינים נוספים, ואלה ירו בו למוות. חיילי צה"ל הגיעו למקום לאחר ששמעו את היריות, אך היורים נמלטו בינתיים עם הגופה לתוך רמאללה.
 
 

המשטרה הפלסטינית עצרה מספר חשודים

הגופה נמצאה על ידי שוטרים פלסטינים כשהיא ירויה מספר פעמים ועליה סימני התעללות.

בקול ישראל דווח כי כוחות הביטחון הפלסטינים עצרו מספר חשודים במעשה. מפקד מחלק הבילוש במשטרה הפלסטינית אומר כי לחשודים יש עבר פלילי ועדיין לא ברור אם מדובר ברצח על רקע פלילי או לאומני.
 

ברשות הפלסטינית מגנים את הרצח

הרשות הפלסטינית פרסמה בסוכנות הידיעות הרשמית שלה הודעת גינוי לרצח. כמו כן יועצו של ערפאת, אבו-רודאינה, התקשר אמש ללשכת ראש הממשלה וגינה את הרצח בשם ערפאת. מקור פלסטיני רשמי אמר כי למרות ההרוגים הפלסטינים הרבים העם הפלסטיני מתנגד להריגת חפים מפשע.

ראש הממשלה, אהוד ברק, אמר בתגובה כי "זהו רצח אכזרי וחמור מאוד של נער צעיר. אנחנו רואים זאת בחומרה רבה ונפעל לכך שמי שרצח אותו יבוא על עונשו. אירועים מסוג זה אינם עוזרים למו``מ וקשה לנהל משא ומתן רציני באווירה של אלימות מהסוג הזה".

יושב ראש הליכוד, חבר הכנסת אריאל שרון, אמר בתגובה לרצח הנער אופיר רחום מאשקלון כי מדובר בפשע נתעב ומחריד שמחייב "למצות את הדין עם המרצחים ולהשיב את הביטחון האישי לכולנו", כדבריו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by