בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סערה בבריטניה: האם מסרה את בנותיה לאימוץ דרך האינטרנט וכעת רוצה אותן בחזרה 
 
 
חדשות נענע 

פרשת אימוץ ביזארית מסעירה את בריטניה. אם מסרה את בנותיה התאומות לאימוץ דרך סוכנות אימוץ מקוונת וכעת דורשת אותן חזרה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

אמא שמסרה את בנותיה התאומות לאימוץ דרך אתר לאימוץ ילדים באינטרנט ,אמרה כי היא רוצה לקבל את בנותיה בחזרה.
 
טרנדה ווקר, שהשתתפה בתכנית טלוויזיה של רשת ה-CBS בה קישרו בינה לבין ההורים שאימצו את בנותיה, אמרה כי היא מעוניינת לקבל את אותן בחזרה. ווקר מסרה אותן לאימוץ לזוג הבריטי, אלן וג`ודית` קילשאו, דרך אתר אינטרנט לאימוץ ילדים. ווקר הכחישה כי קיבלה כסף עבור מסירת הבנות.

קילשאו ואישתו אמרו כי בכוונתם להאבק בשביל להשאיר את הילדות אצלם לאחר שאימצו אותן באופן חוקי לדבריהם.

ה-FBI פתח בחקירה לגבי כל שרשרת האירועים שהובילו לאימוץ הילדות על ידי בני הזוג קילשאו, דרך האינטרנט, בעוד השלטונות המקומיים בעיר בה מתגוררים בני הזוג בווילס הודיעו כי יפתחו בחקירה משלהם.

הפרשה התפוצצה כאשר התברר ששתי זוגות שילמו מעל ל-6000 דולר עבור התאומות. הזוג הראשון, ויקי וריצ`ארד אלן מקליפורניה סיפרו כי לאחר ששילמו עבור אימוץ התינוקות ובזמן שבו הם סגרו סופית את פרטי העסקה, התינוקות נלקחו מהם ונמסרו לבני הזוג קלשאו, ששילמו אף הם עבור האימוץ.

האם הביולוגית אמרה כי נודע לה לגבי התשלום שהופקד בחשבונה של האישה שארגנה את האימוץ, רק לאחר שמסרה את התינוקות לזוג קילשאו. עוד היא אמרה כי כעת היא מוכנה לטפל בתאומות למרות שלבני הזוג קילשאו אמרה שהיא לא יכולה לטפל בבנות מאחר ויש לה שלושה ילדים קטנים.

בני הזוג אמרו כי בכוונתם להגיש בקשה לקבלת אזרחות בריטית עבור התאומות אך כרגע נראה כי יהיה עליהם לעבור מאבק משפטי ארוך ומייגע עד אשר יוכלו לעשות כן, אם בכלל.

הסיפור שמעורר סערה בבריטניה ובארה"ב הביא להתערבותו של ראש הממשלה טוני בלייר וכמה משריו הבכירים. בלייר גינה בחריפות את הסחר חליפין המכוער שנעשה בתינוקות ואמר כי בכוונתו להחמיר את חוקי האימוץ.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by