בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ארגון החיזבאללה: מיקרוסופט ואמזון ידעו על הפרסום 

ארגון החיזבאללה: מיקרוסופט ואמזון ידעו על הפרסום

 
 
יניב קרן, סיון.קום


החיזבאללה הודיע כי הבאנרים של אמזון ומיקרוסופט הוסרו בגלל התמיכה בישראל; עוד טוען הארגון כי הפרסום היה ביוזמת החברות; מיקרוסופט: שטויות, הבאנרים "נרכשו" בבורסה, קשה למנוע מצבים כאלה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

ארגון החיזבאללה דוחה את טענותיהם של אמזון ומיקרוסופט ומצהיר כי הפרסום באתר מנר טי.וי היה בידיעתן. סוכנות הידיעות "רויטרס" מדווחת כי הארגון בחר להסיר את המודעות בעצמו בעקבות הלחץ של המדינות הערביות הקוראות להחרים את ארצות הברית בשל מה שכונה על ידי הארגון "מדיניות התמיכה שלה בישראל".
 

אולם בפועל הגיע הפרסום אל האתר באמצעות בורסת באנרים שמאפשרת לאתרים קטנים "לרכוש" מודעות לאחר חתימה על חוזה, המבטיח כי האתר שרוכש את הבאנר אינו פועל בניגוד לחוק.

מנהל השווק במיקרוסופט ישראל, מאיר רז, הסביר כי מרגע שנודע לחברה על הפרסום פעלו ראשיה במהירות על מנת להסירו. לדבריו המודעה הוצפנה על מנת שלא ניתן יהיה להציב אותה שנית. עם זאת מסביר רז כי אין בידי החברה יכולת טכנית למנוע בצורה הרמטית הישנות מיקרים כאלה בעתיד. "כל אמצעי טכני שיותקן יכול להיפרץ על ידי עבריין, על מנת לשים באנר כזה באתר חותמים מפעילי האתר על חוזה, אי עמידה בתנאים מהווה הפרת חוזה, ברגע שהדבר מגיע לידיעת החברה היא פועלת להסרת את הפרסום". אמר רז.

אתמול הודיע הארגון כי הסרת הפרסום התבצע על ידו ולא על ידי החברות. "שתי המודעות התפרסמו באתר אל מנר בשנה שעברה לאחר פניה של החברות", נאמר בהצרה של הארגון.

ארגון החיזבאללה משתמש באתר אל מנר טי.וי על מנת להביע את תמיכתו במאבק הפלשתיני, ועל מנת לקדם את החרם הערבי על ארצות הברית בשל תמיכתה הבלתי מסוייגת בישראל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by