בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ענק מוסיקלי חדש ברשת: אמריקה און ליין טיים וורנר 

ענק מוסיקלי חדש ברשת: אמריקה און ליין טיים וורנר

 
 
עידו קינן, סיון. קו


אמריקה אונליין-טיים וורנר נכנסת לתחום המוסיקה המקוונת; ממנה מנהל למחלקה חדשה: איי.או.אל מיוזיק; השירות יספק גישה לקבצי מוסיקה ברשת תמורת תשלום חודשי קבוע

 
 
 
 
 
 
 
 
 

חברת הענק הממוזגת, אמריקה אונליין-טיים וורנר (AOLTW), מתכוונת להיכנס לתחום המוזיקה המקוונת, וממנה מנהל למחלקה החדשה. כך מדווח אתר החדשות סינט (CNET).
 

איחוד ספקית האינטרנט הגדולה בעולם, איי.או.אל (AOL) עם ענקית המדיה טיים וורנר, חיבר בין קבוצת וורנר מיוזיק ובין נגן ה-MP3 של ,AOL ווינאמפ (Winamp). החברה המאוחדת, AOLTW(שננו את השם הזה), החליטה להקים מחלקת מוסיקה, איי.או.אל מיוזיק (AOL Music) שמה.

להנהלת הקבוצה נבחר קווין קונרוי, בכיר לשעבר בבי.אם.ג`י אנטרטיימנט (BMG Entertainment), חברת בת של ברטלסמן הגרמנית, אשר חתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם נפסטר, במסגרתו תציע האחרונה את שירי BMG באזור נפרד, תוך תשלום ליוצרים.

לפי הודעה של החברה, קונרוי יהיה אחראי על כל יוזמות המוזיקה המקוונות של ,AOL וישיק שירות מוזיקה חדש למנויים. השירות יספק גישה לקבצי מוסיקה ברשת, תמורת תשלום חודשי קבוע.

תוכנת איימסטר (Aimster) של חברת טרוי, משלבת את יכולות העברת הקבצים של נפסטר עם קהילת המשתמשים של ,AIM תוכנת המסרים המיידיים של .AOL התוכנה מאפשרת לחלוק קבצים, בין השאר קבצי מוסיקה, בין משתמשי AIM ו-,ICQ שתיהן של .AOL לאחרונה החלה חברת טרוי בהתאמת איימסטר לתקשורת עם תוכנות המסרים המיידיים של יאהו! ו-,MSN מה שמגדיל את פוטנציאל החלפת הקבצים הלא חוקית, ופוגע במודל העסקי של מכירת קבצי מוסיקה ברשת, אליו פונה .AOLTW

לראיה, אימיוזיק (EMusic), המספקת גם היא קבצי מוזיקה בתשלום חודשי קבוע, לצד תשלום פר שיר ופר אלבום, פיטרה החודש כשליש מעובדיה, כולל שני בכירים, עקב ירידה בהכנסות, תוך שהיא מאשימה את שוק הפרסום המידלדל, ואת נפסטר, המאפשרת החלפת שירים חינם ובכך פוגעת בפרנסתה של אימיוזיק.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by