בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גרגורי תוקף את ג'ינולה 
 
 
נענע ספורט 


מאמן אסטון וילה כועס על ג'ינולה ואומר כי ישאר על הספסל כל עוד ימשיך להשמין ולזלזל באימונים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אף אחד לא הבטיח לג`ינולה מעמד של כוכב זוהר בעיר האפורה של ברמינגהאם ואם חשב הצרפתי כי האוהדים הנלהבים של וילה יסדרו לו לפתוח בהרכב, בא גרגורי ומוריד אותו לספסל.
 
למרות היותה של ברמינגהאם מרוחקת כשעתיים וחצי נסיעה ללונדון, מעדיף ז`ינולה לעשות את המרחק בנסיעה הלוך ושוב על פני מעבר לעיר הפועלים האפורה. קשה לו לסלבריטאי הצרפתי להתרחק מעיר הזוהר ועל כך הוא משלם את המחיר בעודף קילוגרמים ובישיבה על הספסל של וילה.

ג`ון גרגורי, מאמן אסטון וילה יצא בהתקפה חריפה ביותר על ז`ינולה ואמר כי הוא לא יתן לתופעת "סטן קולימור" לחזור על עצמה. גרגורי טוען כי ז`ינולה תפח בצורה משמעותית וכי אינו משקיע באימונים ועל כך הוא משלם את המחיר בפחות ופחות דקות משחק.

ג`ינולה לא שותף במשחק הגביע השבוע נגד קבוצתו לשעבר, ניוקאסל יונייטד ולוילה לא היתה בעיה להסתדר בלעדיו כאשר הדיחה את ניוקאסל מן המפעל. גרגורי לא מתכוון לתת לצרפתי לפתוח גם השבת במשחק החוץ באולד טראפורד נגד היונייטד בטענה כי פשוט "לא מגיע לו".

לג`ינולה כבוד עצמי מפותח ועל כן סבור גרגורי כי לא ישלים עם ישיבתו על הספסל לאורך זמן וכי יהיה עליו לבחור האם להאבק על מקומו בהרכב או לעזוב את וילה פארק. הכדור ברגליו של ז`ינולה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by