בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הובא למנוחות אופיר רחום שנרצח ברמאללה 
 
 
חדשות  נענע

חברו של אופיר סיפר כי אופיר נפגש עם הבחורה בעבר ביחידות בירושלים; אופיר היה הבן השני מבין שלושת ילדיהם של שולה ושלום רחום

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אופיר רחום בן 16 מאשקלון, שנרצח שלשום סמוך לרמאללה הובא אחר-הצהרים (שישי) למנוחות בבית העלמין באשקלון.
 
חקירת הפרשה על שירות הביטחון הכללי ועל היחידה לחקירת פשעים בינ"ל. על פי החשד, הוא פותה להגיע לפגישה עם נערה פלסטינית שהכיר דרך האינטרנט ואז נרצח.
 

היורים נמלטו עם הגופה לרמאללה

על פי ההערכות, אופיר רחום והנערה מרמאללה נוצר קשר רומנטי דרך הרשת והשניים קבעו להיפגש. הוא יצא מביתו אתמול עם סכום כסף גדול והגיע בכוחות עצמו לאזור פסגות, שם אמור היה לפגוש את הנערה. במקום המפגש חיכתה לו הנערה, ככל הנראה, יחד עם פלסטינים נוספים, ואלה ירו בו למוות. חיילי צה"ל הגיעו למקום לאחר ששמעו את היריות, אך היורים נמלטו בינתיים עם הגופה לתוך רמאללה.
 
 

חברו של אופיר: הוא נפגש עם הבחורה בעבר

חברו של אופיר רחום אמר בראיון לקול ישראל כי אופיר סיפר לו בעבר שנפגש עם בחורה שהכיר דרך האינטרנט. לדבריו, הם נפגשו ביחידות בדירה של חברה שלה בירושלים לפני מספר שבועות, ואופיר סיפר לו כי הוא מתכוון להיפגש עימה שוב.

"הפעם כנראה היא אספה אותו בתחנה מרכזית והסיעה אותו לתוך רמאללה ללא ידיעתו", אמר החבר. לדבריו, לפי תיאורו של אופיר לא היו סימנים כי מדובר בערביה, והוא חשב שמדובר בתיירת. הוא הוסיף כי מדובר באישה כבת 20 עם שיער שחור, וקצת שמנמנה.
 

המחנכת של אופיר: הוא היה ילד מיוחד

שוש ארז מחנכת של הנער בכיתה י"א אמרה כי מדובר משפחה חמה, מחנכת ותומכת. לדברי, מעולם לא היו בעיות משמעת לאופיר ולעולם הוא לא הבריז. "הוא בהחלט היה ילד מיוחד. עוד אתמול כשלא הגיע לבית הספר התקשרנו כי חשבנו שהוא חולה. רק כשהגיע החוקר לבית הספר הבנו שמשהו אחר קרה", היא הוסיפה.

אופיר היה הבן השני מבין שלושת ילדיהם של שולה ושלום רחום. אחותו הגדולה חיילת והשני צעיר ממנו.
 

ידיעות נוספות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by