בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נמשכת חקירת רצח הנער אופיר רחום 
 
 
חדשות נענע 

החשודה, עמנה ג'אווזי מונא, סטודנטית בת 21 במכללה למנהל עסקים באוניברסיטת ביר זית, הציגה עצמה בפני הצעיר כ'סאלי נג'ארה' באינטרנט, ופיתתה את רחום לבוא להיפגש עמה לקיום יחסים אינטימיים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

כוחות הביטחון ימשיכו היום (ראשון) בחקירתה של עמנה ג`אווזי מונא (21) מהכפר ביר-נבאללה בצפון ירושלים, החשודה במעורבות ברצח הנער אופיר רחום בשבוע שעבר.
 
הנער אופיר רחום ז``ל. פותה באינטרנט
 הנער אופיר רחום ז``ל. פותה באינטרנט   
אמש עצר כוח מיוחד של יחידת "דובדבן" והשב"כ את החשודה, ונראה שהיא האישה המסתורית, שיצרה עם אופיר קשר באינטרנט תחת השם "סאלי נג`ארה", תוך שהיא מפתה אותו להצטרף אליה לנסיעה הגורלית לרמאללה, שבמהלכה נרצח באכזריות.

הצעירה נעצרה בשטח B, שנמצא בשליטה ביטחונית ישראלית. מחקירה ראשונית התברר כי היא סטודנטית באוניברסיטת ביר-זית ופעילה מרכזית בארגון התנזים של הפת"ח. החשודה מחזיקה בתעודת-זהות ישראלית, כך דווח בגלי צה``ל.

כמו כן נעצרו שלושה חשודים נוספים ברצח, פעילי תנזים המועסקים כשומרים במתקן של המשטרה הפלסטינית ברמאללה. השלושה נעצרו בסוף השבוע בידי הרשות הפלסטינית ומוחזקים בחקירה ברמאללה.
הכפר ביר נבאללה זכור מפרשת החייל נחשון וקסמן, שם הוחזק על ידי חוטפיו ושם גם נורה על ידם באוקטובר 1994.

מונא, ערביה נוצריה בעלת תעודת זהות ישראלית, סטודנטית במכללה למנהל עסקים באוניברסיטת ביר זית, נעצרה בבית הוריה ומוחזקת על ידי השב``כ. מעצרה התבצע בתום חקירה מודיעינית קצרה שכללה התחקות אחר נתונים ממחשבו האישי של רחום. מהנתונים התברר כי רחום התכתב עמה ופותה על ידה להיפגש על מנת לקיים יחסים אינטימיים. בדיקה של רישום שיחות טלפון מביתו של הנער באשקלון העלתה כי השניים שוחחו בטלפון טרם הפגישה.

עוד עולה מחקירת השב``כ כי לפני חודש וחצי נפגשו רחום ומונא לראשונה, טיילו במזרח העיר וביקרו בבית חברתה של החשודה. על פי ההערכות לא חשש ממנה רחום כשנפגשו בפעם השניה, ביום רביעי כשנסעו לכיוון הכפר ביר נבאללה, זאת בעקבות פגישתם הקודמת.
 
 
לירושלים הגיע רחום באוטובוס, שם אספה אותו מונא במכונית מזדה אדומה, וברמאללה ירו בו חבריה כ-20 קליעים מטווח קצר והרגוהו במקום.

גופתו של רחום הושלכה לכביש המחבר בין ההתנחלויות פסגות וכוכב יעקב, משם אספו אותה פלסטינים וקברוה בכפר טירה שברמאללה. בהמשך הוצאה הגופה מהקבר המאולתר והועברה לבית החולים הממשלתי ברמאללה, וביום חמישי הועברה לנציגי צה``ל.

העצורה, כך מתברר, היא בעלת עבר ביטחוני עשיר ובעבר נכלאה במסגרת מעורבותה בפעילות אנטי ישראלית. על פי החשד היא חברה בחוליה הפלסטינית ממניעים אידיאולוגיים והסכימה לשמש פיתיון לביצוע הרצח, כך דווח בעיתון `מעריב`.

לדברי מקורות פלסטיניים הייתה מונא שותפה במשרד שהעניק שירותי אינטרנט ברמאללה. לטענת תושבים ברמאללה התנהל הקשר עם הצעיר הישראלי מהמשרד שניהלה ולא מביתה.

בהיוודע לו מעצרה של הצעירה הגיב אביו של אופיר ז``ל, שלום רחום, ואמר כי אין למשפחה כל עניין בנקמה. "זה כבר לא משנה לנו" אמר שלום רחום "כי כלום לא יחזיר את אופיר. אנחנו לא מסוג האנשים שמחפשים נקמה, אבל אנחנו מצפים משירותי הבטחון לתפוס את כל הרוצחים ולמצות איתם את הדין".

בני משפחתה של עמנה מונא טוענים הבוקר כי היא חפה מפשע. לדבריהם אין לה קשר לאירוע. אחיה של החשודה טען הבוקר כי סכומי כסף נגנבו מבית המשפחה כשפרצו אליו כוחות המשטרה הישראלים.

אתר האינטרנט של הנער אופיר רחום ז``ל הפך מאז מותו ל`אתר זיכרון` לזכרו. עשרות גולשים רשמו דברי הספד ב`ספר האורחים` שפתח בזמנו אופיר.

 
 

כתבות קודמות בנושא

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by