בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מערכת ההפעלה החדשה של 'מיקרוסופט' קלה לפיצוח 

מערכת ההפעלה החדשה של 'מיקרוסופט' קלה לפיצוח

 
 
ליעד ליבנה, מערכת סי

מערכת ההפעלה החדשה מבית מיקרוסופט "חלונות "2001 מוגנת בקוד שקל לפצחו; אתר הרג'יסטר מדווח על בעיות במערכת אבטחת ה"וויסלר" המורכבת, ונותן הנחיות מדוייקות כיצד ניתן לעקפה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מערכת ההפעלה החדשה מבית מיקרוסופט, "וויסלר" (חלונות 2001), מתהדרת, כקודמותיה, בהגנת עותק (copy protection) הניתנת בהחלט לפיצוח. כך מוסר אתר האינטרנט הרג`יסטר מפי מקורות עלומים. לפי מקורות האתר, מערכת המפתח המופצת עם גרסת הבטא של התוכנה, היא מערכת מוטבעת בחומרה (hardware locked) שקל מאוד לעקפה. האתר אף נותן הנחיות מדויקות, בשמונה שלבים, לפיצוח המפתח.
 
מערכת האבטחה של "וויסלר" היא מהמסובכות שיצרה מיקרוסופט, ונראה כי הטירחה שבהפעלתה תעודד שימוש רחב ב"קראקים", ואפילו בהעתקים בלתי חוקיים, שיהונדסו פרוצים לגמרי.

"וויסלר" (כמו גם "אופיס" 10) משתמשת בצירוף של תקליטור-מפתח וקוד המיוצר על ידי החומרה הספציפית של מחשב המשתמש, היוצרים ביחד קוד נוסף. את הקוד הנוסף מאמתים עם מיקרוסופט בטלפון או על-גבי הרשת, ורק אז מקבלים מפתח נוסף, הפותח את התוכנה.

אי אפשר להשתמש במפתח הזה להתקנת התוכנה על שני מחשבים שונים, ואם מחליפים מחשב ויש צורך בהתקנה מחודשת, המפתח הקיים אינו שמיש. המתודה הזו תהיה מפרכת למשתמש הביתי, ומהווה סיוט למנהלי רשתות, המבקשים להתקין את אותה מערכת על מספר מחשבים, בקלות וביעילות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by