בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שרון: שיחות טאבה אינן לגיטימיות 
 
 
חדשות  נענע

'מדובר במחטף שנעשה ערב בחירות', טען יו"ר הליכוד, אך הדגיש כי יכבד כל הסכם שהכנסת תאשר. ביקורת על הכניסה מו"מ המואץ - גם במפלגת העבודה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יו"ר הליכוד והמועמד לראשות הממשלה, ח"כ אריאל שרון, מותח הערב (ראשון) ביקורת חריפה על מרתון השיחות שהחל הערב בטאבה ואומר כי הן אינן לגיטימיות.
 
"אין ספק כי מדובר במחטף שנעשה ערב בחירות של ראש ממשלה שהתפטר, שאין לו ממשלה, ושאין לו אפילו תמיכה של רבע מחברי הכנסת", אמר יו"ר הליכוד. שרון, שנפגש עם פעילים דרוזיים בכפר ירכא, הוסיף עם זאת כי הוא יכבד כל הסכם שהכנסת תאשר.

בתגובה על דברי ח"כ אביגדור ליברמן, לפיהם על הממשלה הבאה לכבוש שטחי A ולפגוע בשטחים בעומק לבנון, אמר שרון: "ליברמן הביע את עמדתו ודעתו שלו. מה שקובע הוא רצון הרוב, ואני מבטא את רצון הרוב בליכוד".
 
גם ח"כ עוזי ברעם ממפלגת העבודה מתח ביקורת על קיום השיחות בטאבה. "עצם העובדה שתהיה תחושה שהמהלך הזה הוא מהלך שיש לו ריח פוליטי, זה לא טוב, כי מדובר במהלך ממלכתי". "אסור שיהיה חשד על האמינות של התהליך עצמו", אמר ברעם.

בישיבת הממשלה התנגד השר חיים רמון למגעים בטאבה ואמר: "קיום השיחות אינו ראוי, אינו תקין ואינו מוסרי".

ח"כ יוסי שריד, אחד מחברי צוות המשא ומתן הישראלי, אמר בתגובה: "עם בחירות או בלעדיהן, זוהי חובתנו להמשיך בנסיונות להשיג הסכם מסגרת בין הצדדים. אולי זה לא טוב לבחירות אבל זה טוב לישראל".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by