בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הסטארט אפ HyperRoll יספק טכנולוגיה ל-Avaya ישראל 

הסטארט אפ HyperRoll יספק טכנולוגיה ל-Avaya ישראל

 
 
חדשות ביזנס פורטל

הטכנולוגיה של הסטארט-אפ מאפשרת בניה מהירה של מודלים כמעט מכל בסיס נתונים, מבוססת על מנוע ייחודי המוגן בפטנט; הטכנולוגיה שולבה במערכת לניתוח נתוני המכירות של Avaya ישראל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת Avaya ישראל, ספקית מובילה של מערכות תקשורת לארגונים, בחרה ליישם את הטכנולוגיה החדישה של חברת HyperRoll (הייפר-רול), לשיפור הביצועים במערכת ניתוח המכירות שלה. לא נמסר שווי העיסקה.
 
טכנולוגיית הייפר-רול, המאפשרת בניה מהירה של מודלים כמעט מכל בסיס נתונים, מבוססת על מנוע ייחודי המוגן בפטנט לחישוב וסיכום נתונים בביצועים גבוהים.

הייפר-רול שולב במערכת ניתוח נתוני המכירות של Avaya ישראל, שהיא מערכת תומכת החלטה מבוססת אורקל. מערכת ניתוח נתוני המכירות מספקת מידע על רווחים, הזמנות ומצבורים במספר מימדים, ומאפשרת למשתמשים לערוך ניתוח נקודתי ומדויק וכמו כן מעקב שוטף וניתוח מגמות. המערכת נמצאת בשימושם של צוותי הכספים, התפעול, השיווק וההנהלה של Avaya ישראל.

שילוב הייפר-רול במערכת של Avaya, משפר את ביצועי המערכת בצורה משמעותית. השיפור בא לידי ביטוי בקיצור ניכר של זמן הטעינה, החישוב וסיכום הנתונים וכן בשיפור דרמטי בביצועים של תהליכי ניתוח המידע המשתמשים והפקת הדו``חות. מערכת הייפר-רול משתלבת בשרת בסיס הנתונים לצד המערכת הקיימת, ללא התערבות בתוכנה עצמה ומבלי להחליף רכיבים קיימים.

חברת הייפר-רול, שהוקמה בינואר 2000, מתמחה במחקר, פיתוח ושיווק בינלאומי של פתרונות, המשפרים ביצועים של תהליכים ושאילתות בבסיסי נתונים.

החברה הוקמה לאחר, שהצוות המייסד זיהה צורך עצום לפתרון, המשפר משמעותית ביצועים של פעולות סיכומיות במערכות ניתוחיות כמחסני נתונים ומערכות תומכות החלטה.

טכנולוגית הייפר-רול מאפשרת חישוב וסיכום מהיר של פריטי נתונים רלוונטים כמעט מכל בסיס נתונים על-פי בקשת המשתמש. הטכנולוגיה מבוססת על מנוע חישוב ושילוב נתונים בעל ביצועים גבוהים ביותר, המוגן בפטנט.

התוכנה מודולרית ומתאימה לבסיסי נתונים בכל גודל שהוא בארגון. המערכת שקופה למשתמש ופשוטה להטמעה בשילוב עם מרבית בסיסי הנתונים המובילים בעולם.

Avaya, שפוצלה מחברת לוסנט באוקטובר 2000, היא ספק מוביל של מערכות תקשורת לארגונים, עסקים, וגופי ממשל. Avaya מובילה את השוק האמריקני במכירת מערכות ארגוניות לתקשורת קולית ומערכות למרכזי שירות לקוחות.

סל המוצרים של החברה כולל מערכות תקשורת משולבות קול ונתונים לארגונים, פתרונות לניהול קשרי לקוחות, מערכות הודעות, ויישומי קול ונתונים לספקי שירותים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by