בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סרטים של מיראמקס יהיו זמינים ברשת 
 
 
ליעד ליבנה, סיון.קו

ניסוי ראשון שבו משחרר אולפן הוליוודי סרט לאינטרנט יתקיים בשבוע הבא; המטרה להילחם בתופעת הסרטים הפיראטיים ברשת; המחיר 3.49: דולר בלבד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
החל מיום שני הקרוב, תשחרר חברת מיראמקס (Miramax) את הסרט "גוויניבר" (1999), בכיכובם של שרה פולי וסטפן ריאה, בשלושה אתר אינטרנט, תמורת סכום של 3.49 דולרים. את הקובץ, השוקל כ-500 מגה-בייטים, ניתן יהיה להוריד בקישור מהיר לאינטרנט בתוך כחצי שעה, וניתן יהיה להשתמש בו ל-24 שעות.
 
אולפני הסרטים מתחילים להיאבק בפיראטיות האינטרנטית. בשנה שעברה, הצליחו האולפנים לסגור את scour.com, אתר חלוקת-קבצים שאפשר למשתמשים להחליף ביניהם סרטים בפורמט דיגיטאלי.
מיראמקס, חברת בת של דיסני, חתמה באפריל שעבר על עסקה עם SightSound.com, שמטרתה הצעת 12 סרטים באורך מלא על הרשת. ההסדר יבחן האם צרכנים יצפו בסרטים על בסיס שלם-וצפה (pay-per-view).
"אם זו הדרך שבה אנשים רוצים לקבל סרטים, ניתן להם את זה כך, אבל באופן חוקי", אמר מנכ"ל SightSound.com, סקוט סנדר.

גם אולפני קולנוע אחרים חקרו את אסטרטגיית הוידאו-לפי דרישה (on demand). סנדלר הוסיף והסביר, כי "גוויניבר" יוצג על מחשבים ביתיים על מסך מלא, באיכות קרובה לאיכות די.וי.די. אבל אחרי 24 שעות יפקע הרישיון, והקובץ שהורד יהפוך חסר ערך. עותק של הסרט, שנשלח בדואר אלקטרוני, או הועתק למדיה מיטלטלת, לא יפעל אפילו אם הוא מצויד ברשיון תקף.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by