בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
זעם בארץ ובעולם בעקבות דברי שרון ל'ניו-יורקר' 
 
 
חדשות נענע 

מטה ברק: הדברים שאמר שרון בראיון חושפים את פרצופו האמיתי של והקיצוני. היועץ המדיני של מובארק: שרון יסבך את האיזור במלחמה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תגובות סוערות נשמעות היום (שני) בעקבות פרסום הדברים שאמר יו"ר הליכוד, אריאל שרון בראיון לעיתון ה"ניו יורקר" בנובמבר האחרון.
 
בין השאר אמר שרון בראיון כי ערפאת הוא שקרן ורוצח, וכי אי אפשר להגיע לשלום עם הפלסטינים.

במטה ברק הגיבו על הדברים ואמרו כי "הכתבה ב`ניו-יורקר` חושפת את פרצופו האמיתי של שרון הקיצוני. שרון אומר את מה שהוא חושב רק כשנדמה לו שהציבור הרחב אינו שומע". במטה הוסיפו כי "שרון בוודאי שלא יביא שלום אבל יביא איתו את אביגדור ליברמן. הכינו את המקלטים".

חבר הכנסת רן כהן (מרצ) אמר כי "בכל פעם שמשפשפים את העיניים, צץ אריק שרון האמיתי, שלא אומר את מה שיועצי התקשורת שלו אומרים לו. שרון של `אחרי הבחירות`" הוסיף כהן "יהיה שרון של ה`ניו יורקר ושל ביטאון חב"ד - פרובוקטור מסוכן שכל קשר בינו לבין שלום יתנדף כלא היה וכל קשר בינו לבין מלחמה יתהדק, כי זה שרון האמיתי".

חבר הכנסת אחמד טיבי, אמר הבוקר בראיון לגלי צה"ל כי "אם המועמד יגיד את הדברים לאחר שייבחר לראש ממשלה, הסיכוי לעימות כולל יגדל מאוד".

התבטאויות חריפות בעולם הערבי נגד שרון, יועצו המדיני של נשיא מצרים, עוסאמה אל באז אמר היום כי "אם שרון יעלה לשלטון, הוא יקבל על הראש ויסבך את האיזור במלחמה שאיש אינו יודע כיצד תסתיים".

מזכ``ל הליגה הערבית, איסמאט עבדל מג`יד אמר כי "הערבים רואים בשרון פושע מלחמה, ולחלוטין אינם בוטחים בו", כך דווח בגלי צה``ל.

בתגובה לדבריו שפורסמו ב`ניו-יורקר` אמר הבוקר מועמד הליכוד לראשות הממשלה, אריאל שרון, כי "אני אשב עם יאסר עראפת כי הוא יושב ראש הרשות, אבל הכל בתנאי שיהיה שקט וביטחון".

חבר הכנסת צחי הנגבי מסיעת הליכוד אמר הבוקר כי כל ישראלי שפוי בדעתו היה מגדיר את ערפאת כ"רוצח".
 
"עראפת הוא רוצח ושקרן. הוא האוייב שלנו והוא אוייב מר", כך מצוטט אריאל שרון בשבועון האמריקני `THE NEW YORKER` בראיון שהעניק לשבועון בחודש נובמבר האחרון, טרם הוכרז על בחירות בישראל.
 
 
בראיון, המתפרסם הבוקר, מצוטט שרון כמי שאומר: "כשערבי מתפלל על הר הבית הוא מפנה אליו את גבו, וגם חלקים תחתונים יותר בגופו. הרעיון שישראל יכולה להביא לסיום הסיכסוך עם הפלסטינים הוא אבסורדי".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by