בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הבוקר הראשון בבית הלבן: בוש מצפה להתחיל בעשייה 
 
 
חדשות נענע 

הנשיא החדש, תשוש מתשעה נשפים שנערכו לכבודו בשבת ומצפה בשקיקה להתחיל בטיפול בנושאים הבוערים שעל הפרק, בראשם הרפורמה בתחום החינוך

 
 
 
 
 
 
 
 
 

הנשיא החדש של ארצות הברית, ג`ורג` וו. בוש, שפתח את דלתות הבית הלבן לביקורי הציבור עם כניסתו לתפקיד אתמול (ראשון), מעיד כי נם את לילו הראשון כנשיא `די טוב`, כהגדרתו, ומצפה בכיליון עיניים להתחיל בעבודה, ובראש הנושאים שעל הפרק, הרפורמות בחינוך.
 

בוש ורעייתו, לורה, בילו את יומם הראשון בקבלת פנים לעשרות אורחים ממדינות שונות שהגיעו לבקר בבית הלבן ואף ערכו לחלקם סיור במעון החדש ובו 132 חדרים.

הנשיא החדש אמר שלא הספיק לעבוד הרבה במהלך יומו הראשון בתפקיד, אולם הוא נלהב להתחיל בעשייה. בראש רשימת הנושאים הבוערים שעל הפרק, אמר בוש, הוא נושא שיקומה של מערכת החינוך בארצות הברית, שזוכה לתקציב של 47.6 מיליארד דולרים. אחת המטרות שמנסה בוש להשיג במסגרת הצלחת הפרויקט הוא שילדי בתי הספר היסודיים ידעו לקרוא באופן שוטף כבר בכיתה ג`.

כשנשאל כיצד עבר עליו לילו הראשון כנשיא, התבדח בוש והשיב כי הותש מלרקוד בתשעת הנשפים שנערכו לכבודו בשבת. "זה היה בסדר" אמר בוש, "כלומר, אני כל כך תשוש מהריקודים אתמול".

המנהיג האמריקני החדש הוסיף כי בבוקר הראשון שלו בתפקיד התעורר מוקדם והצטרף אל הוריו לשתות כוס קפה של בוקר. את החלק הראשון של בילה בברכות שחלק לחברים ותיקים מהקולג`, חברים ממטה התעמולה ותומכים. "ישנתי די טוב", אמר בוש.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by