בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אירופה לקראת לגליזציה של הגראס 

אירופה לקראת לגליזציה של הגראס

 
 
חדשות  נענע

בלגיה הכריזה באופן רשמי על לגליזציה של חשיש ומריחואנה. איטליה ספרד ופורטוגל שוקלות אף הן את הצעד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ממשלות אירופה עומדות לעמוד בפני לחץ מחודש להפוך את צמח הקנביס לחוקי, לאחר שבלגיה החליטה ביום שישי להפוך לחוקי את השימוש האישי בחשיש ומריחואנה לכל מי שמלאו לו 18 ומעלה. על פי החוק הבלגי החדש יהיה מותר לייבא ולצרוך כמויות בלתי מוגבלות של חשיש ומריחואנה לשימוש אישי.
 

"כל החזקה של חשיש ומריחואנה לצריכה אישית לא תעורר יותר תגובה של מערכת המשפט, אלא אם השימוש יהפוך להיות משהו בעייתי או מטרד חברתי", אמרה שרת הבריאות הבלגית, מגדה אלבואט.
סחר או אספקה של חשיש, וכן ייצור הסם בכמויות מסחריות למכירה, ישארו לא חוקיים.

הממשלה לא הגדירה מהי כמות סבירה של סמים והשאירה את הפסיקה בנושא למערכת המשפטית. בלגיה גם לא מתכוונת להעתיק את רשת בתי הקפה המפורסמים של הולנד, שם מוכרים חשיש ומריחואנה בכל הצורות.

כידוע, ב-1976 החליטה הולנד לאפשר קנייה ושימוש של חשיש ומריחואנה.לאור החלטת הפרלמנט בבלגיה תהפוך המדינה למדינה השנייה באיחוד האירופי שתאפשר את השימוש בסמים קלים.

בעקבות החלטת בלגיה שוקלות איטליה, ספרד ופורטוגל צעדים דומים. גם בגרמניה גוברת הקריאה לאשר שימוש בגראס לשימוש אישי וכמו כן בצרפת, אם כי במדינות אלו הנושא עדיין לא עומד בפני הכרעת הפרלמנט.

בריטניה עדיין מתעקשת להשאיר את הסמים הקלים מחוץ לחוק, למרות דו"ח משטרתי הממליץ על הקלת העונשים ומראה הוכחות לכך שהשימוש בסמים קלים מקל על כאבים כרוניים.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by