בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הימין מגבה דברי שרון ל'ניו-יורקר' 
 
 
חדשות  נענע

גנדי: עראפת שקרן נוכל ורמאי. יהלום: בדור הזה אי אפשר לעשות שלום. ליברמן: לא חוזר בי מהדברים שאמרתי ביום שישי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראשי הימין מביעים היום (שני) תמיכה בדבריו של יו"ר הליכוד והמועמד לראשות הממשלה, ח"כ אריאל שרון, בריאיון לעיתון "ניו יורקר", לפיהם יו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת, הוא "רוצח ושקרן" וכי השלום "אינו בר השגה".
 
ח"כ יהלום ניסה לפרש את דברי שרון, ואמר: "שרון התכוון שבדור הזה של הפלסטינים אי אפשר לעשות שלום וצריך להחליף את המנהיגות הפלסטינית".

ח"כ זאבי אמר כי "ערפאת שקרן, נוכל, רמאי, רוצח ילדים". זאבי הוסיף כי אפשר לעשות שלום עם הפלסטינים, אך לא חייבים לעשות שלום עם ההנהגה הנוכחית.

ח"כ ליברמן אמר כי אינו חש בשום כעס או אי נוחות מצד חבריו למחנה על דבריו ביום שישי בתדריך לשגרירים מחבר המדינות. "הימין צריך להפסיק להצטדק, ולא לתת רק לשמאל לומר את דעתו". אתר האינטרנט של העיתון "הארץ" מדווח כי ליברמן אמר שהוא מוכן לחזור על הדברים שאמר, וכי לא קיבל ביקורת או טרוניה על התבטאויותיו.

ראשי האופוזציה התכנסו היום אחר הצהריים בלשכתו של שרון במצודת זאב. בין המשתתפים היו יו"ר ש"ס, ח"כ אלי ישי; ח"כ מאיר פרוש מיהדות התורה; חברי הכנסת יצחק לוי ושאול יהלום מהמפד"ל; חברי הכנסת רחבעם זאבי (גנדי), מיכאל קליינר ואביגדור (איווט) ליברמן מהאיחוד הלאומי-ישראל ביתנו; יו"ר ישראל בעלייה, ח"כ נתן שרנסקי, ח"כ דוד לוי; וכן חברי הכנסת סילבן שלום וראובן ריבלין מהליכוד.

בישיבה הוחלט כי ראשי הימין והחרדים יימנעו ככל האפשר מאמירות שעשויות לפגוע בסיכוייו של שרון להיבחר לראשות הממשלה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by