בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ווידאו בטלפון הנייד - עכשיו גם בטושיבה 

ווידאו בטלפון הנייד - עכשיו גם בטושיבה

 
 
עידו קינן, סיון.קום

החברה הודיעה על פיתוח שבב חדש לצפייה בקטעי ווידאו על גבי הטלפון הנייד; כמו כן, השבב יאפשר צילום קטעי ווידאו והעברתם למנויים אחרים; פיתוח דומה הושק בנובמבר על ידי גיאו הישראלית

 
 
 
 
 
 
 
 
 

טושיבה הודיעה ביום שני שעבר על פיתוח שבב חדש, שיאפשר צפייה בוידאו בטלפון הנייד. השבב צפוי להיות זמין בכמות מסחרית ברבעון האחרון של השנה (Q20014).
 

השבב מכיל מפענח ,MPEG4 המאפשר "תרגום" קטעי MPEG4 לווידאו, וצפייה בהם; מקודד וידאו, המאפשר את הפעולה ההפוכה, כלומר תרגום קטעי וידאו ל-;MPEG4 ומקודד ומפענח קול.

בצירוף מצלמה זעירה, שתותקן על המכשיר הנייד, יאפשר השבב שיחות טלוידאו על גבי רשתות סלולריות מהדור השלישי, שהראשונה בהן צפויה להפתח בטוקיו בחודש מאי על ידי חברת אן.טי.טי דוקומו (NTT DoCoMo). בנובמבר אשתקד, הודיעו החברות טושיבה וסימנס, כי ישתפו פעולה בהפצת מכשירים ניידים לגלישה אלחוטית ברשתות דור שלישי (G3).

לפני פחות מחודש, הודיעה טושיבה על השבב בעל השם המקסים .TC35274XB שבב זה, המכיל רק את מפענח ה-,MPEG4 צפוי להגיע לחנויות ברבעון הנוכחי (Q20011).

קבוצת גיאו אינטראקטיב מדיה הודיעה על השקת שבב, התואם לפורמט ,MPEG4 כבר בנובמבר. לטענת החברה, השבב, המשולב במכשירים ניידים של סמסונג, מאפשר העברת וידאו כבר בדור הנוכחי של הרשתות הסלולריות, דור שתיים וחצי (G2.5).
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by