בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ויקטוריה בקהאם התקשרה להודות לגנב שהחזיר את חפציה 
 
 
חדשות נענע 

ארבע מזוודות של כוכבת הספייס גירלס 'פוש ספייס' נגנבו משדה התעופה ובהן בגדי מעצבים, תמונות של משפחתה ומכתבי אהבה מבעלה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
החשוד כי גנב בגדי מעצבים השייכים לכוכבת הספייס גירלס, ויקטוריה בקהאם, אמר כי הרגיש "כמו באגדות" כאשר היא התקשרה להודות לו.
 
הזמרת היא עדת תביעה מרכזית במשפטו של מארק אוליבר (20) הנערך בלונדון. בבית המשפט העידה בקהאם שהתקשרה לאוליבר בכדי להודות לו על שהחזיר פריטים מארבע מזוודותיה שנגנבו.

אוליבר מכחיש כי גנב מזוודות בהן בגדים בשווי 1080 לירות סטרלינג שנעלמו בחודש אפריל מטיסה ממיאמי ללונדון.

התובעת במשפט, קים הוליס, אמרה כי אוליבר יצר קשר עם הזמרת באמצעות חבר וביקש להודיע לה כי גילה מספר פריטים השייכים לה בתא האחורי של משאית הזבל שלו.

בקאהם העידה כי החזירה לו שיחת טלפון. " התקשרתי אליו בכדי להודות לו על כך שהחזיר חלק מהפריטים ששייכים לי, אבל רציתי גם ליידע אותו כי אני מעונינת לקבל את שאר הפריטים בחזרה במידה והוא יודע היכן הם" היא אמרה.

בקהאם אמרה בבית המשפט כי ארבע המזוודות התואמות בעיצובו של לואיס ויטון, שוות לפחות 700 לירות סטרלינג כל אחת. כמו כן היא ציינה שבכל אחת מהן היה בגדי מעצבים יקרים מאוד וכן ספרי ילדים ותמונות שלה ושל בעלה, שחקן הכדורגל, דיוויד בקהאם ובנם, ברוקלין.

בין שאר הפריטים היו גם תחתוניה של הזמרת ומכתבי אהבה מבעלה.

אוליבר טען כי המזוודות של בקהאם היו מונחות במשאית הזבל שלו בתוך קופסאות של חברת התעופה מבלי שידע על כך וכן כי לא היה לו מושג מה ערכן של המזוודות. עוד הוא אמר כי התרגש מאוד כשבקהאם התקשרה אליו והחזיר לה את הפריטים במהירות.

" ויקטוריה התקשרה אלי וזה היה קצת כמו אגדה. אתה רואה אותה כל יום בטלוויזיה ואתה לא מצפה שיום אחד היא תתקשר אליך לטלפון הנייד" אמר אוליבר. משפטו צפוי להסתיים תוך שלושה ימים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by