בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הושעו בגלל תמונות פורנו של בארט סימפסון באי-מייל  

הושעו בגלל תמונות פורנו של בארט סימפסון באי-מייל

 
 
יניב קרן, מערכת סיון

מקרה נוסף של שימוש לא ראוי באי.מייל הגיע לסיומו בימים האחרונים; שימוש פורנוגרפי בדמויות מצויירות מעורר חשש בגלל הדימוי שהוא מעניק לנושא המין אצל ילדים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עשרה עובדי חברת ביטוח בבריטניה פוטרו לאחרונה מתפקידם בשל שימוש לא ראוי שעשו באי.מייל של מקום עבודתם. העובדים פוטרו לאחר חקירה ממושכת של רבים מעובדי החברה.
 
החלטת החברה שזכתה להרמת גבות, באה לאחר שהעובדים שלחו מספר מיילים המציגים דמותו המצויירת של בארט סימפסון בתנוחות מיניות שונות. העניין התגלה להנהלת החברה לאחר שאחד המיילים הגיע בטעות למנהל. לאחר המקרה החליטה החברה לפתוח בחקירה מקיפה של יותר מ-100 עובדים.

המקרה הנוכחי נתפס בחמורה רבה מאחר ותמונותיו של הכוכב המצוייר נכנסות תחת קטגוריה של פורנוגרפיית ילדים. החוק הבריטי מגדיר פרונוגרפיה כזו "ככל ייצוג ויזואלי שמציג דמות של ילד המבצע אקט מיני".

החוק הקיים מעורר תרעומת רבה מאחר והוא אינו מגן על הילדים מפני ניצול מיני אלא אוסר צפייה בחומרים כאלה. הדאגה החמורה מפני אנימציה פורנוגרפית נובעת מתוך חשש כבד שהיא יכולה לשמש ככלי שיהפוך את נושא המין ללגיטימי בעיני ילדים קטנים.

העונש הקבוע בחוק על פרסום מכוון של פורנוגרפיית ילדים הוא עד 14 שנות מאסר בפועל. העונש על אחזקת חומרים כאלה הוא עד חמש שנות מאסר בפועל.

חוסר תגובה של חברה לאחר מעשים כאלה עלול להיתקל בביקורות קשות מאוד שיזיקו מאוד לתדמית החברה. אולם מנגד חייבת החברה לשמור על פרטיות עובדיהם. אינטרס החברה לשמור על תדמיתה מחייב אותה לפקח על מעשי עובדיה. פיקוח כזה עלול לעיתים להביא למצב של פגיעה חמורה בחירויות הפרט.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by