בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שני ישראלים נרצחו בטול כרם 
 
 
חדשות נענע 

שני הישראלים הגיעו לטול כרם לערוך קניות ונרצחו על ידי רעולי פנים.החמאס נטל על עצמו את האחריות לרצח. ברק: זהו מקרה חמור וכמו במקרים קודמים הרוצחים יענשו בכל חומרת הדין

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שני אזרחים ישראלים שהגיעו לטול כרם לערוך קניות נרצחו על ידי רעולי פנים.
 
בחדשות ערוץ 2 דווח כי שני הישראלים הגיעו למקום בלווית אזרח ישראלי ערבי ולאחר שערכו קניות בכמה כפרים באזור התיישבו לאכול במסעדה בעיר. כמה רעולי פנים נכנסו למסעדה, חטפו את השלושה למחנה פליטים מחוץ לעיר שם ירו בשניים והשליכו את גופותיהם בצד הדרך.

הגופות הועברו לצה"ל בשעה 19:00 על ידי עיריית טול כרם. בתחילה טענו מקורות פלסטינים כי מדובר בחיילים מסתערבים אולם דיווחים אלו אינם נכונים.

האזרח הערבי ישראלי מבקע אל גרבייה נחקר במפקדת התאום והקישור. בחקירתו סיפר כי השניים הגיעו למקום לקנות כדים ונקב בשמותיהם הפרטיים אך לא מסר פרטים נוספים.

עוד דווח בערוץ 2 כי שתי הגופות זוהו ומדובר בשני בעלי מסעדות בתל אביב.

באתר האינטרנט ynet דווח כי בתגובה לרצח שני הישראלים אמר הערב ראש הממשלה, אהוד ברק, כי זהו מקרה חמור וכן כי כמו במקרים קודמים תניח ישראל את ידה על הרוצחים ותעניש אותם בכל חומרת הדין.

הליכוד קרא לראש הממשלה להפסיק מייד את המשא ומתן עם הפלסטינים. בהודעה שפרסם הליכוד נכתב כי " זו בושה שראש הממשלה ממשיך בניסיונותיו לחלץ מערפאת הסכם כדי לקדם את סיכויו בבחירות".

בגלי צה"ל דווח כי הרשות הפלסטינית הודיעה כי תפתח בחקירה ותמצה את הדין עם האחראים לרצח. הרשות ציינה בהודעתה כי הרצח התבצע בשטח שבשליטה ביטחונית ישראלית.

עוד דווח בגלי צה"ל כי ארגון החמאס נטל על עצמו את אחריות לרצח.בהודעה שפרסם החמאס הערב, נכתב כי הארגון רצח שני אנשי מודיעין ישראלים בכפר בלעה. בכרוז שנשלח לסוכנות הידיעות רויטרס נכתב כי פעילי הארגון צילמו את הרצח.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by