בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סקר: נשים חושבות שהן פחות מוכשרות במחשבים 

סקר: נשים חושבות שהן פחות מוכשרות במחשבים

 
 
ליעד ליבנה, סיון.קום

סקר שנערך בקרב תלמידי תואר ראשון בארצות הברית מצא: נשים מאמינות כי הן פחות מוכשרות, בכל הקשור למחשבים, מאשר גברים; הסקר מעורר חשש כי חוסר הבטחון יביא לקשיים במציאת עבודה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

סקר שנערך לאחרונה בקרב תלמידי תואר ראשון בארצות הברית מגלה כי גברים נוטים לדרג את מומחיות המחשב שלהם כ"מעל הממוצע", יותר מנשים. זאת, למרות שהנסיון ותדירות השימוש כמעט זהים. הסקר מגלה עוד, כי נשים מבלות הרבה פחות בחדרי צ`אט, או במשחקי וידאו מאשר גברים.
 

המחקר, שנערך על סטודנטים באוניברסיטת קליפורניה בלוס אנג`לס (UCLA), גילה כי על אף העובדה ש- 77.8 אחוזים מבנות שנה א ו- 79.5 מבני אותה שנה דיווחו על תדירות שימוש דומה במחשבים, הרי שההסתברות שגברים ידרגו את יכולת השימוש שלהם במחשב כ"מעל הממוצע" היתה כפולה.

הפער בין המינים הוא הגדול ביותר שנרשם, מאז שחוקרים החלו לסקור עמדות של גברים ונשים בנוגע למחשבים, בשנת .1985

פרופסור לינדה סאקס מ-,UCLA שניהלה את הסקר, אמרה שחוסר הביטחון של הנשים עתיד להציב אותן בעמדה פחותה יותר בשוק העבודה, זאת לאור השימוש ההולך וגובר במחשבים.

לצד תוצאות הסקר המציגות תמונה עגומה, חשוב לזכור שגברים צעירים נוטים להפריז בתאורים על ביצועים. רבים מהם יספרו בלי למצמץ על 50 הנשים שהיו להם, גם אם ניסיונם עם נשים מסתכם בצפייה בדמותה הוירטואלית של לארה קרופט.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by