בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ישראל השעתה את השיחות בטאבה בעקבות הרצח  
 
 
חדשות נענע 

אבו עלא: הרשות הפלסטינית מגנה הרג אזרחים מכל צד שהוא, פלסטיני או ישראלי. היום יקיים ברק התייעצויות עם קבינט השלום על המשך צעדיה של ישראל

 
 
 
 
 
 
 
 
 

ראש הממשלה אהוד ברק הורה אמש (שלישי) לחברי המשלחת הישראלית לשוב לירושלים להתייעצויות בעקבות רצח הישראלים בטול כרם. המפגשים המתוכננים לאתמול בין המשלחות הישראלית והפלסטינית בוטלו.
 

ראש הממשלה אינו מתכוון לחדש במהרה את השיחות בטאבה. מלשכתו נמסר כי ברק רואה בחומרה רבה את רצח הישראלים בטול כרם וכי היום לא יתקיימו כל מגעים עם הפלסטינים. היום יקיים ברק התייעצויות עם קבינט השלום על המשך צעדיה של ישראל.

ראש המשלחת הפלסטינית לטאבה, אבו-עלא, אמר כי "הרשות הפלסטינית פרסמה הודעה, לפיה אנו מגנים את הרג האזרחים מכל צד שהוא, פלסטיני או ישראלי".

ביום השלישי לשיחות טאבה נסבו השיחות על פערים גדולים בעמדות, למרות האווירה הטובה והרצינית בדיונים. חבר המשלחת הפלסטינית, סאיב עריקאת, אמר כי "אנו נתקלים בקשיים עצומים, הפערים עדיין במקומם". לפי מקור מדיני בירושלים לא צפויות השיחות להסתיים בהסכם אלא בהצהרה כלשהי, בסיס להמשך המו"מ על הסדר הקבע במידה וינצח אהוד ברק בבחירות, "והמחשה לציבור עד כמה היינו קרובים להסדר, למקרה שאריאל שרון יזכה".

סאיב עריקאת דחה את ההצעה הישראלית להנהגת "משטר מיוחד" באגן הקדוש בירושלים. "אין על מה לדבר" אמר עריקאת בתגובה לדבריו של ראש הממשלה בעניין ירושלים. עריקאת הוסיף כי "אם הישראלים יתעקשו על עמדה זו, לא נגיע לשום מקום".


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by