בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
דומיינים מוחים נגד האחים וורנר 

דומיינים מוחים נגד האחים וורנר

 
 
ליעד ליבנה, מערכת סי

תביעה של חברת האחים וורנר בגין רישום דומיין עוררה גל מחאה חריף; התגובות: רישום שמות דומיין המביעים מסר חריף נגד החברה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תביעה של חברת "האחים וורנר" נגד שני ילדים בריטים, עוררה את חמתם של אזרחים רבים, שהחליטו לנקוט בפעולות מחאה. החברה החליטה לתבוע את השניים בגין רשימת שם הדומיין "הארי פוטר", שנועד לבטא לטענתם הערצה לספר. כך מדווח אתר הרג`יסטר הבריטי.
 
מאחר שהמקרה נסוב סביב מרחב הסייבר, ננקטו גם פעולות מחאה המתאימות למדיום זה. כך, לדוגמא, הקים אזרח בריטי, אלאסטייר אלכסנדר, אתר בשם www.potterwar.org.uk(ובעברית: "מלחמת פוטר"), שמסקר את מעשה הבריונות של האחים וורנר, ומסב אליה תשומת לב. אבל היו כאלה שהגיבו בחריפות גדולה יותר.

אתר אחר שהביע מחאה חריפה במיוחד רשם את כתובת הדומיין הבאה: ,fuckoffwarnerbrothers.thisisnotaharrypottersite.org קללה חמורה בשפה האנגלית. האתר הוקם על ידי חבורת סטודנטים המכנה את עצמה "מימזין", שמסרה כי מטרתה לאגד קבוצת אנשים הרוצים ללמוד, לחלוק ולתקשר. למרבה הפליאה, האתר אינו אומר מילה באשר לאחים וורנר או להארי פוטר, כך שעלינו להסתפק בכותרת העדינה והמרומזת.

אתר נוסף, שהוקם לצורך העניין, נרשם תחת הדומיין ,www.harrypotter-warnercansuemyarse.co.uk ובעברית: הארי פוטר - וורנר יכולים "לתבוע את התחת שלי". האתר מעביר (redirect) את הגולשים לכתובת
.http://indifference.homeip.net אתר זה, כך נראה, מופעל על-ידי אדם ביקרתי במיוחד. מלבד הכותרת, אין התייחסות לפוטר, אולם יש קיתונות של בוז וכעס כלפיו חלונות RealJukeBox ,2000 ו-.NTL
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by