בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סגה החליטה להפסיק את ייצור דרימקאסט 
 
 
ליעד ליבנה, סיון.קום

על פי דיווח העיתון היפני "ניקיי", הייצור יפסק סופית ב-31 במרץ; סגה ארצות-הברית מכחישה נמרצות: נשאר מחוייבים לקידום פורמט הדרימקאסט, אומר מומחה השיווק בחברה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

חברת סגה החליטה להפסיק את ייצור קונסולת משחקי הוידאו דרימקאסט (Dreamcast), כך מוסר העיתון היפני "ניקיי". לפי הדיווח, הייצור יפסק סופית ב-31 למרץ - היום האחרון של שנת הכספים של סגה. למרות זאת, סגה-ארצות הברית מכחישה נמרצות את הדברים.
 

הידיעה הגיעה בעקבות דיווחים מוקדמים יותר, שמסרו כי סגה תפעיל תוכנית, שהותוותה בנובמבר האחרון, לפתח משחקים לקונסולות פלייסטיישן 2 של סוני, ו-Xbox של מיקרוסופט. בעקבות הידיעה, הוזנקו מחירי מניית סגה ב-19 אחוז.

העלות הכרוכה בשיווק דרימקאסט, הביאה להפסדים בסגה בשנת הכספים החולפת. החברה תאלץ לדווח על הפסד של 22.1 מיליארד דולר, כלומר, הפסד של שנה רביעית ברציפות.

לפי ה"ניקיי", סגה מכינה חמישה כותרי משחק לקונסולת פלייסטיישן 2 של סוני, ושניים נוספים לגיימבוי-אדבנס של נינטנדו, ששיווקו החל ממרץ-אפריל הקרובים.

מומחה השיווק ויחסי הציבור של סגה בארצות-הברית, צ`רקלס בלפילד, מסר, עם זאת, כי "סגה נשארת מחויבת לקידום פורמט הדרימקאסט". עם זאת, תגובתו של בלפילד לא סותרת לחלוטין את דיווחו של ה"ניקיי". העיתון מוסר שסגה תמשיך לשווק את הדרימקאסט לאורך שנת - 2001 היא פשוט לא תייצר קונסולות נוספות, החל מאפריל.

תחזית כזו גם מתיישבת עם הערתו של נשיא סגה, שקבע עוד בשנת ,`99 כי דרימקאסט עלולה להיות הקונסולה האחרונה של החברה. עד סוף ,2001 אז תשיק מייקרוסופט את קונסולת ה-,Xbox תגיע וודאי דרימקאסט, ששיווקה החל בנובמבר ,`98 לסוף דרכה המתוכננת. בנסיבות אלו, לא נראה סביר שסגה תרצה לבזבז מיליוני ינים על פיתוח יורש.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by