בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הקבינט החליט על חידוש השיחות בטאבה 
 
 
חדשות  נענע

לאחר דיון לילי בן שעתיים החליט קבינט השלום לחדש אחה"צ את המו"מ בטאבה, לאחר הלוויותיהם של שני הישראלים שנרצחו בטול-כרם; ברק: 'הסיכוי להסכם קלושים ביותר אבל חשוב להמשיך בהידברות'

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שיחות השלום בין ישראל לפלסטינים יתחדשו אחר הצהריים (חמישי) בטאבה, לאחר הלוויותיהם של מוטי דיין ואתגר זיתוני שנרצחו שלשום בטול-כרם, כך החליט הלילה קבינט השלום שהתכנס בירושלים.
 
בקבינט דווח על התקדמות מסויימת בכל הנושאים הנדונים במשא ומתן, אולם ראש הממשלה לא שינה את הערכתו לפיה קלושים הסיכויים להגיע להסכם לפני הבחירות. עם זאת הדגיש ברק: "על אף שאפסו הסיכויים להשלים את המו"מ על הסדר הקבע בזמן שנותר עד הבחירות, חשוב להמשיך בהידברות עם הפלסטינים".

צוות השרים: שלמה בן עמי, אמנון ליפקין-שחק ויוסי ביילין- ימשיך בשיחות טאבה עד תחילת שבוע הבא אז יפסקו שיחות בשל הבחירות.
 

בג"צ יכריע בעתירות נגד המו"מ ערב בחירות

בתגובה אומרים בליכוד לקול ישראל כי ברק מנסה להעמיד את ראש הממשלה הבא בפני עובדות מוגמרות ובכלל זה ויתורים מרחיקי לכת. יו"ר הליכוד, אריאל שרון, תקף את ברק על חידוש השיחות למרות הרצח האכזרי בטול כרם: "יושבים שני אנשים תמימים, שלא מבינים את הסכנה, נשלפים ממסעדה ונרצחים, ומר ברק מתלבט אם יחדשו את המשא ומתן לפני או אחרי ההלוויות", דברי שרון.

היום יכריע בג"צ בעתירות שהוגשו נגד ראש הממשלה בעניין משא ומתן המדיני ערב בחירות.

שר ההסברה הפלסטיני, יאסר עבד רבו מסר כי נציגי ישראל התקשרו לחברי הצוות הפלסטיני והודיעו להם כי השיחות יחודשו מחר. הערב נמשכו מגעים לא רשמיים בין צוותי המומחים בשני הצדדים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by