בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ממחשב לטלפון ב-2 סנט לדקה 

ממחשב לטלפון ב-2 סנט לדקה

 
 
מערכת סיון.קום

שירות הטלפונים מבוסס הרשת "פון פרי" החל לגבות תשלום של שני סנט עבור דקת שיחה; הסיבה: רווחים נמוכים מבאנרים; בעתיד צפויים רווחים גדולים משירותים אלה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פון פרי (PhoneFree.com), חברת הטלפונים מבוססת הרשת הודיעה בשבוע שעבר על גביית תשלום של שני סנט עבור דקת שיחה. ההחלטה על התשלום התקבלה עקב רווחים נמוכים מפרסומות.
 
חברת פון פרי השיקה את שירות השיחות שלה בקיץ האחרון. הכוונה המקורית היתה לאפשר שיחות טלפון בין המחשב לטלפון הרגיל ללא גביה. המימון והרווחים אמורים היו להגיע מפרסום באנרים. אולם לאור ההיענות הנמוכה של המפרסמים, הודיעה החברה כי היא נאלצת להתחיל לחייב את לקוחותיה עבור שימוש בשירות.

"אני מניח שההודעה על הגביה לא תתקבל בשמחה על ידי לקוחותנו", אמר מנהל התפעול של החברה, יאן הורספול. לדבריו, מצב השוק הבעייתי הביא לקשיים כלכליים שחייבו גביה.

פון פרי אינה חברת ה"ווב פון" הראשונה שהחליטה לגבות תשלום. חברת דלתא-טרי (Deltathree) המספקת שירות דומה, הודיעה גם היא על גביית תשלום של סנט אחד לדקת שיחה.

דומה כי רעיון הגבייה הופך לרווח בקרב רוב החברות, שמספקות שירותי טלפוניה באמצעות הרשת. הסיבה העיקרית היא ההכרה בעובדה, שפרסום באנרים אינו מביא רווחים לחברה. בנוסף, מאמינות החברות, שגביית תשלום נמוך לא תהווה מכשול בפני לקוחות פוטנציאלים, זאת מכיוון שסכומי החיוב שלהם נמוכים בשיעור ניכר מתעריפי החיוב של חברות הטלפונים.

מחקר שנערך, לאחרונה, מגלה כי שירותים אלה עתידים להפוך לרווחיים בשנים הקרובות, לאחר שיצליחו להגיע למסה קריטית של לקוחות. אחד הצעדים שעתידים להביא את השירותים להמונים, יהיו הכנסתם לתוכנות המסרים המידיים. דבר שכבר קיים כיום בחלק מן הגרסאות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by