בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שחקנית חדשה בתחום המדריכים המסווגים באינטרנט 

שחקנית חדשה בתחום המדריכים המסווגים באינטרנט

 
 
חדשות נענע 

החודש הושק שירות "זמין 24", המאפשר איתור ויצירת קשר עם ספקים ובתי עסק שונים; לעת עתה השירות בחיתוליו, ואינו חף מבעיות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"זמין 24", שירות אינטרנטי חדש לאיתור ויצירת קשר עם ספקים ובתי עסק ברחבי המדינה, הושק החודש רשמית לאחר שהיה בהרצה מאז חודש יוני אשתקד.
 
הסיווגים של "זמין 24" דומים לאלה שבספרי טלפונים, ובנויים ככרטיסי ביקור, הכוללים את שם העסק או בעל המקצוע, כתובת, מספר טלפון ושעות פתיחה וסגירה. הנתונים מעודכנים על ידי בעלי האתר. כמו כן, ניתנת אפשרות לבעלי עסקים לעדכן ולשנות את הפרטים בעצמם, בכל זמן שירצו, דרך האינטרנט. הבעיה העיקרית בשיטה היא, שמאגר הנתונים עדיין מצומצם, כ-2000 רשומות, והגדלתו תלויה בהשקעה של בעלי האתר בפרסום ושיווק.

נכון לעכשיו, הפרסום הבסיסי באתר אינו עולה כסף, אולם היתרון על דפי זהב הוא שירותי הערך המוסף, שניתנים לספקי השירותים המופיעים באתר, בתשלום של כ-12 דולר לחודש. בין השירותים: אפשרות קבלת הודעות טקסט מהגולש לנייד או לאימייל, ומפה של אי-מאפ (eMap), להגעה לבית העסק. יצוין, כי אתר דפי זהב מספק מפה לכל מספר טלפון, ללא תשלום נוסף.

בעיה מסוימת העולה מן האתר היא, מה דינו של בית עסק, שאינו מספק שירות לקוחות איכותי. הנטיה של הגולש תהיה לפנות בטרוניה כלפי מפעיל האתר. כמו, למשל, במקרה הבא: שלחנו הודעה לנייד של בעל עסק אקראי המופיע ב"זמין 24", בבקשה לתגובה מיידית. עברה שעה, ולא חזרו אלינו. האם בעל עסק כזה יסולק מהאתר? רונן סולומון, יוזם האתר ואחיו של המנכ"ל, רמי סולומון, אומר לנו שהוא לא יסיר קישור שנרשם בתשלום, אך בעל עסק שלא יענה ללקוחות - יפסיד אותם.

כל שירותי האתר זמינים לגלישה סלולרית דרך גו-נקסט, אך כרגע לא עם וואפ. "אנחנו לא מאמינים בוואפ", אמר סולומון. "האתר מעוצב ב-Small HTML, המשמש גם באיימוד". איימוד (iMode) הוא שירות הגלישה הסלולרית הפופולרי ביפן, של חברת אן.טי.טי. דוקומו (NTT DoCoMo).

מלבד שירותים עסקיים, מציע האתר גם שירות הכרויות בשם "זמין הכרויות", בו הנרשמים יכולים לשלוח זה לזה הודעת SMS דרך האתר, בלי לחשוף את מספר הטלפון. מתחילת פברואר, כל שירותי האתר יהיו זמינים גם בפאלם. החברה שואפת לשתף פעולה עם אתרים אחרים, שיפרסמו את "זמין 24", ויקבלו אחוזים מכל בעל עסק שיירשם בתשלום.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by