בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הלוויית הנרצח בעטרות נערכה הלילה 
 
 
חדשות נענע 

ארגון המכונה 'גדודי ת'אבת ת'אבת' לקח על עצמו את האחריות לפיגוע שבו נהרג אמש עקיבא פשקוס (45) מירושלים. במהלך השבוע וחצי האחרונים נהרגו חמישה ישראלים בשטחים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

הלילה (חמישי) בחצות נערכה הלווייתו של עקיבא פשקוס (45) מירושלים, שנהרג אמש מירי פלסטינים סמוך לאזור התעשייה עטרות שמצפון לבירה.
 
פשקוס היה אב לחמישה ילדים והוא האזרח הישראלי החמישי שנהרג בשטחים בשבוע וחצי האחרונים.

סמוך לשעה שבע בערב אירע הפיגוע. פשקוס, בעל עסק באזור התעשייה, הסיע פועלים פלסטינים שעבדו אצלו לצומת א-ראם הסמוך. בדרכו חזרה נסע לכיוון גבעת זאב ושם, כמאה מטרים ממערב ליציאה מאזור התעשייה, נורה לעבר מכוניתו צרור יריות, ככל הנראה ממכונית חולפת.

שני כדורים חדרו את שמשת מכוניתו של פשקוס, אחד מהם פגע בראשו ופצע אותו באורח אנוש. כוח של צה"ל שהגיע במהירות למקום פינה אותו לאמבולנס מד"א, וזה נאלץ לקבוע את מותו. בעת הפינוי הותקפו הכוחות בירי ואולם לא הספיקו להשיב באש. החוליית המחבלים נמלטה מן המקום, כנראה לכיוון רמאללה, הנמצאת בשטח שבשליטה פלסטינית מלאה.

השטח באזור רמאללה שבו אירע הפיגוע אמש, מסתמן כאחד ממוקדי הפיגועים בתקופה האחרונה. לפני כחודש נפצע באזור שדה התעופה עטרות ישראלי אחר, מאבטח במפעל של התעשייה האווירית הפועל במקום בשעה שאבטח יציאת עובדים מתוך המפעל. המאבטח שנפצע באורח בינוני מחלים כעת מפצעיו בבית החולים.
 

הכפר ביר נבאללה שממנו נורו היריות הוא כפר מגוריה של אמנא ג`וואד מונא החשודה בפיתויו וברציחתו של אופיר רחום ז"ל. בכפר זה נרצח לפני שנים אחדות נחשון וקסמן ז"ל.

בכרוז שהופץ אמש בשטחים נכתב כי ארגון המכנה את עצמו "גדודי ת`אבת ת`אבת", אחראי לפיגוע, שנערך כנקמה על חיסולו של הד"ר ת`אבת ת`אבת, מזכ"ל תנועת הפתח` בגדה, כך דווח באתר `הארץ`.

ראש הממשלה אהוד ברק אמר אתמול בתגובה לפיגוע כי "מבצעיו יבואו על עונשים". ראש הממשלה הוסיף כי "המחיר של המאבק בטרור הוא קשה, אבל לא נוותר ונילחם בכל הכוח".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by