בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ברק מגנה דברי הרב יוסף על העולים 
 
 
חדשות נענע 

קרא לשרון להצטרף להסתייגות מהדברים. עשרות עולים הפגינו ליד ביתו של מנהיגה הרוחני של ש"ס בירושלים במחאה על "ההסתה" שלו נגד העולים. אנשי רוח מהמגזר הרוסי פירסמו מכתב תמיכה בברק

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אהוד ברק, תקף אתמול (חמישי) את דבריו של מנהיגה הרוחני של ש"ס, הרב עובדיה יוסף, על העולים החדשים וקרא ליו"ר הליכוד והמועמד לראשות הממשלה, ח"כ אריאל שרון, להצטרף להסתייגות מהדברים. ברק גינה את מנהגו של הרב להשתלח מדי פעם בערבים ובציבור העולים.
 
כמו כן גינה ברק את מתקפתו של הרב עליו ואמר כי לא ייתכן שזוגות שרוצים להינשא בנישואין אזרחיים לא יוכלו לעשות כן. ברק הוסיף כי ממשלה בראשותו תפעל להפעלת תחבורה ציבורית בשבת וכינון חוקה לישראל.

אתמול אחר הצהריים הפגינו עשרות עולים חדשים ליד ביתו של הרב יוסף במחאה על הדברים שאמר שלשום, בכנס תמיכה של ש"ס בשרון, בגנות העולים וכן במחאה על דברים שאמר ח"כ בניזרי לפיהם 70 אחוז מן העולים הם "גויים אוכלי נבלות". המפגינים הניפו שלטי תמיכה בברק וקראו להפרדת הדת מהמדינה.

ההפגנה אורגנה על ידי מטהו של ח"כ רומן ברונפמן מסיעת הבחירה הדמוקרטית. במהלך ההפגנה נרשמו עימותים מילולים בין עוברי אורח דתיים המתגוררים באזור לבין המפגינים. ההפגנה התפזרה בשקט כעבור שעה וחצי.

בחדשות Ynet דווח כי אתמול יצאו קבוצה של אנשי רוח ואקדמאים מקרב העולים החדשים בקריאה לציבור העולים להצביע לברק. בקבוצה נכללים סופרים, מתמטיקאים, כלכלנים ואסירי ציון לשעבר. במכתב שפרסמו הם מאשימים את מפלגות העולים בכך שחברו עם הימין והדתיים כנגד העולים החדשים.
הקבוצה הביעה זעזוע מהשנאה לראש הממשלה ולמחנה השמאל, כפי שהיא משתקפת בעיתונות הרוסית, וקראו לציבור העולים שלא להיגרר אחרי סיסמאות הימין.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by