בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
'כחמישית מאתרי המכירות פרוצים להונאה מצד הגולש' 
 
 
מערכת סיון.קום

כך מעריכה חברת אלפא-קינטיק, שאיתרה פרצה הקשורה למערכת ההזמנות של אתרי מכירות המאפשרת לקונים לשנות את תוכן העמוד, לרבות מחירי המוצרים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תקלה שנתגלתה לאחרונה במערכת ההזמנות של אתרי מכירות רבים, מאפשרת לנוכלים לתמחר בעצמם את הסחורה אותה הזמינו. הפרצה נחשפה על-ידי חברת אלפא-קינטיק, המספקת שרותי מסחר מקוון, במהלך פיתוחם של אתרי מסחר ללקוחותיה.
 
מייסד אלפא-קינטיק, סם צ`ודהארי, מעריך שכ-10 עד 20 אחוז מאתרי המכירות חשופים לרמאות בעקבות התקלה, שמקורה בדרך שעושה מידע התשלום מאתר הסוחר לשרת-השער (Gateway) של מערכת התשלום המאובטחת.
 
שורש הבעיה הוא בכך, שכאשר הצרכן המקוון עובר דרך הקופה הווירטואלית באתר המכירות, לחיצה על הכפתור הימני של העכבר יכולה לאפשר לו לערוך את תוכן העמוד - כולל מחירי המוצרים.

מארק רולנדס, הטכנולוג הראשי של אלפא-קינטיק, אמר שהבעיה אינה טמונה בתוכנת סל הקניות, כי אם בהיעדר בדיקות בין אתר המכירות ובין אתר התשלום אליו נשלח מידע התשלום. לדבריו, הפרצה קלה מאוד לניצול.

העיתון הבריטי "Daily Telegraph" דיווח שלשום על מספר אתרים שהיו חשופים לניצול שכזה, בהם aloud.com ,CheapNames.co.uk ועוד.כמה זמן תימשך החגיגה? מדברים על זה עכשיו בפורום תרבות דיגיטלית בנענע

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by