בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ג'ניפר לופז ופאף דדי נפרדו 
 
 
חדשות נענע 

למרות הכחשותיה של לופז צהובוני ניו יורק ממשיכים לטעון בתוקף כי השניים כבר לא ביחד מזה זמן. ייתכן ולופז תוזמן לתת עדות במשפטו של בן זוגה לשעבר

 
 
 
 
 
 
 
 
 

ג`ניפר לופז אמרה בראיון לתכנית טלוויזיה כי היא ובן זוגה מזה שנה וחצי, שון "פאף דדי", עדיין ביחד אך הצהובונים בניו יורק ממשיכים לשאול " האם זה סופי?".
 

ביום רביעי ציטט הדיילי ניוז בניו יורק מקור אנונימי שאמר כי לופז סיימה את מערכת היחסים שלה עם "פאף דדי" לפני שישה חודשים ושכעת היא יוצאת עם אחד הרקדנים שמופיעים בקליפ האחרון שלה "Love don`t cost a thing".

למרות שהכחישה לופז את השמועות בראיון טלוויזיה שנתנה לרגיס פילבין ואמרה כי ו"פאף דדי" עדיין ביחד, השמועות נמשכות.

ברשת האיי.בי.סי דווח כי מקור אנונימי נוסף אמר לניו יורק פוסט, " היא רצתה לסיים את מערכת היחסים הזו ממזמן, אך רצתה לעשות זאת בצורה שקטה בייחוד כשמדובר בבחור חם מזג ומתוקשר כל כך".

דוברה של לופז, אלן נירוב, הכחיש פעם נוספת את הטענות כי השניים נפרדו ואמר "הם לא נפרדו. הם לגמרי ביחד".

המקור של עיתון הפוסט אמר כי השניים הסכימו להיפרד ולהמשיך לטעון כלפי חוץ שהם עדיין יחד, בטיעון שהשילוב בינם טוב לתדמית של "פאף דדי" בייחוד כאשר הוא עומד בפני דיון בבית המשפט העליון של ניו יורק באשמה של אחזקת נשק ללא רישיון ומתן שוחד. לופז נעצרה יחד איתו בערב התקרית ולא הואשמה בדבר, אך נמצאת ברשימת העדים הפוטנציאלים שיקראו על ידי ההגנה והתביעה גם יחד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by