בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נזקי העיצומים עד |כה 200 - מיליון שקל  
 
 
חדשות נענע 

מרתון של 15 שעות פגישה בין האוצר וההסתדרות הסתיים ללא תוצאות. הערב אמורים הצדדים להתכנס שוב בשעה 20:30.
בינתיים נמשכים השיבושים במשק

 
 
 
 
 
 
 
 
 
באוצר שוקלים להוציא צווי ריתוק אישיים אם תמשך השביתה במשק, כך הודיע בצהרים יובל רכלבסקי הממונה על השכר באוצר זאת לאחר שהבוקר הושבת נמל התעופה בן גוריון וכך גם תנועת הרכבות. באוצר מעריכים כי נזקי העיצומים עד כה מגיעים ליותר ממאתיים מיליון שקל.
 
המשא ומתן בין האוצר להסתדרות יתחדש הערב. בצהריים הסתיימה ללא תוצאות הפגישה המרתונית של צוותי המשא ומתן, שנמשכה יותר מחמש עשרה שעות. בגלי צה"ל דווח על התקדמות מסוימת בדיונים.
בינתיים,נמשכים השיבושים במשק, לעת עתה לא מסתמן סיכוי למניעת השביתה הכללית במשק ומחברת "אל על" מבקשים מהציבור שלא להגיע לנמל התעופה בן גוריון עד להודעה חדשה.

היום תערער המדינה לבית הדין לעבודה על דחיית בקשתה להוצאת צווי מניעה נגד העובדים השובתים במגזר הציבורי.

במסגרת העיצומים הושבת הבוקר נמל התעופה בן גוריון , אין יציאת טיסות ואין קבלת מטענים. גם תנועת הרכבות הושבתה במלואה החל מהשעה 11:00.

משרדי הממשלה והרשויות המקומיות לא פועלים היום, גם הזבל בערים לא נאסף, לא נרשמים דו"חות חנייה, ולא מתקיימות הסעות תלמידים.

ההחלטה להשבית את הרשויות המקומיות התקבלה עקב הודעת יו"ר מרכז השלטון המקומי, עדי אלדר שהודיע שגם אם ייחתם הסכם השכר החדש במגזר הציבורי נציגיו לא יחתמו עליו, מכיוון שבידי רשויות המקומיות אין מקורות למימון תשלום תוספת השכר שתנבע מההסכם.

החל ממחר תשבית ההסתדרות גם את מרפאות קופת החולים. מעונות היום יושבתו, עובדי המנהל והמשק במוסדות להשכלה גבוהה ישבתו גם הם ובמשרדי הממשלה לא תהיה קבלת קהל. השביתה הצפויה לא תחול על מוסדות החינוך המיוחד ועל מוסדות החינוך בשטחים.

באתר האינטרנט של עיתון `הארץ` דווח כי בבתי המשפט ברחבי הארץ יתנהלו הדיונים כסדרם אולם לא ינתן שירות לקהל במזכירויות.

בתי החולים הציבוריים יפעלו במתכונת מצומצמת של שבתות וחגים. עובדי מקורות לא יתקנו תקלות בצנרת המים אחרי שעות העבודה הרגילות.
 

כתבות קודמות בנושא

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by