בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ברק: לא אצטרף לממשלת אחדות בראשות שרון  
 
 
חדשות נענע 

'לא נשב בממשלת טהראן-אסואן'. ערפאת: ברק ושרון הסכימו ביניהם על הקמת ממשלת אחדות לאחר הבחירות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אהוד ברק, שב היום (ראשון) ומבהיר כי לא יצטרף לממשלת אחדות בראשות אריאל שרון, אם יפסיד בבחירות. "אנחנו לא נשב בממשלת טהראן-אסוואן. הקיצוניות של מר שרון-ליברמן, כפי שהיא מתבטאת באמירותיהם, עושה את הממשלה הזו מסוכנת, ואנחנו לא נשב בה", אמר ברק לכלי תקשורת.

 
בראיון לעיתון "מעריב" אמר אמש (מוצ"ש) ברק כי הוא משוכנע שינצח בבחירות לראשות הממשלה, אך גם אם יפסיד, "אין לי ולנו מה לעשות בממשלת שרון-ליברמן".

יתר על כן ברק התנה את הצטרפותו שרון לממשלתו שלו (של ברק), אם ינצח הוא בבחירות. לדבריו, אפשר יהיה לצרף את שרון לממשלה על-פי הקווים שהציג בראיון השני המתון שהעניק ל"ניו יורקר". אם יו"ר הליכוד ידבוק בעמדות שהציג בראיון הראשון והקיצוני ל"ניו יורקר, לפי ברק, יהיה קשה לצרפו לממשלה.

במטה ברק מקווים כי הצהרותיו של ראש הממשלה תבאנה לנהירה חזרה של מצביעי השמאל, שהתכוונו להטיל פתק לבן או להחרים את הבחירות כיוון שלכאורה "ממילא תוקם ממשלת אחדות לאחר הבחירות".

בתוך כך טוען יו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת, כי ברק ושרון הסכימו ביניהם על הקמת ממשלת אחדות לאחר הבחירות. בראיון לכלי תקשורת איטלקיים אמר ערפאת כי "מקורות מהימנים ישראלים אמרו לי כי קיים הסכם סודי בין ברק לשרון - מי שינצח יפעל להתאחד עם האחר, ויעניק לו משרד ממשלתי חשוב בממשלת אחדות".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by