בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ש"ס תובעת לבטל צ'ט עם ח"כ אופיר פינס ב'מעריב אינטרנט' 
 
 
יניב קרן, מערכת סיון

טוענת כי הצ'ט מהווה עבירה על חוק תעמולת הבחירות: 'פרסום כזה מריח לא טוב'. מעריב: נקיים את הצ'ט

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תנועת ש"ס פנתה ליו"ר ועדת הבחירות המרכזית, השופט מישאל חשין, בבקשה למנוע צ`ט שאמור להתקיים מחר (שני) באתר האינטרנט של מעריב עם ח"כ אופיר פינס (עבודה). לטענת התנועה, הצ`ט והפרסום שקדם לו מהווים עבירה על חוק תעמולת הבחירות. במעריב מתכוונים לקיים את הצ`ט.
 
לפני כשבוע קיים אתר האינטרנט של מעריב צ`ט עם ח"כ דני נווה מהליכוד. ביום הצ`ט זכה חבר הכנסת לפרסום מקדים בעיתון מעריב. הפגישה המקוונת עם הגולשים זכתה לפופלריות רבה, ולדברי מנהל הפיתוח העסקי של מעריב אינטרנט, יאיר כרמל, נכנסו במהלך הצ`ט כמה אלפי גולשים לאתר.

כשבוע לאחר הצ`ט המוצלח ביקשו באתר להעניק במה שווה לנציג מן הצד השני. הצ`ט עם חבר הכנסת אופיר פינס נקבע למחר בשעה שבע בערב. גם האירוע הנוכחי זכה לפרסום מקדים בעיתון מעריב.

אנשי תנועת ש"ס, שהפרסום לכד את עיניהם, מיהרו לפנות ליו"ר ועדת הבחירות המרכזית על מנת למנוע את קיום הצ`ט עם נציג השמאל. "הפרסום מהווה עבירה על חוק תעמולת הבחירות, שידור תעמולה מתבצע בשעות הערב בטלוויזיה ולא מעבר לכך", אמר דובר התנועה איציק סודרי. לדבריו, הפרסום המקדים בעיתון "מריח לא טוב".

סודרי הכחיש כי ההתנגדות היא על רקע פוליטי. לדבריו, הבימה שניתנה לח"כ דני נווה בשבוע שעבר פסולה באותה מידה. "אם היינו שמים לב בשבוע שעבר היינו מגישים את התנגדותנו". הדיון בעניין אמור להתקיים מחר בשעות הבוקר.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by