בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
רענן כהן לא אישר את תקציב הביטוח הלאומי לשנת 2001 

רענן כהן לא אישר את תקציב הביטוח הלאומי לשנת 2001

 
 
חדשות ביזנס פורטל

כהן אמר שיאשר את התקציב רק לאחר קבלת הסתייגויות מחברי המועצה; מהצעת התקציב עולה, כי תשלומי הגמלאות יגיעו השנה ל-45 מיליארד שקל, עלייה של %10 לעומת שנת 2000

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שר העבודה והרווחה, רענן כהן, לא אישר היום את תקציב המוסד לביטוח לאומי, זאת לאחר, שמספר נציגים אמרו כי לא היה להם די זמן להתעמק בתקציב שהם עצמם הגישו לאישור. מההצעה שהוגשה עולה, כי בשנת 2001 תחול עלייה של %10 בתשלומי הביטוח הלאומי.
 
כהן, שאמור לאשר את התקציב, אמר כי ימתין לקבלת הסתייגויות חברי המועצה ורק אחר כך יאשר את התקציב. עוד אמר כהן, כי איננו מבין מדוע התקציב תלוי במשרד האוצר, ``אדאג לכך שהמוסד לביטוח לאומי יהיה עצמאי ובלתי תלוי באוצר מאחר שזהו האינטרס של האזרחים``, אמר כהן.

מהצעת התקציב עולה, כי תשלומי הגמלאות יגיעו השנה ל-45 מיליארד שקל, עלייה של %10 לעומת שנת 2000. עלייה זו מבטאת עלייה במספר מקבלי הגמלאות השונות, עלייה בשכר הממוצע במשק, עלייה באבטלה וכן עלייה של 450 מיליון שקל בקצבאות הילדים עקב הפעלת חוק משפחות ברוכות ילדים.

הביטוח הלאומי יגבה מהאזרחים כ-30 מיליארד שקל, מהם 10.6 מיליארד שקל לביטוח בריאות. יתרת התקציב תהיה מהשתתפות הממשלה ומריבית על השקעות. סך התקציב של המוסד לביטוח לאומי יעמוד על 46.1 מיליארד שקל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by