בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שרון רומז: מתנהלים מגעים לממשלת אחדות 
 
 
חדשות נענע 

מצהיר: 'אני אקים ממשלת אחדות, נקודה'. ח"כ ריבלין: 'מדברים, מדברים כל הזמן'. הערכה: פוחתת ההתנגדות בעבודה להצטרפות לממשלת שרון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יו"ר הליכוד והמועמד לראשות הממשלה, ח"כ אריאל שרון, רומז היום (ראשון) כי מתנהלים מגעים להקמת ממשלת אחדות בראשותו, לאחר הבחירות, אך מסרב לפרט. היום אמר שרון כי "אחרי הבחירות אקים את ממשלת אחדות, נקודה".

 
שרון אמר כי "כשאיבחר, עוד באותו לילה, אני מתכוון לפנות למר ברק כדי להקים ממשלת אחדות לאומית - הדבר הזה הוא צורך השעה. כדי להגיע לביטחון ושלום, ואחדות שתמנע ותעצור את הקרע, הפירוד והשסע בעם. זה הצעד הנכון לעשות".

שרון הוסיף כי הוא "מניח שגם ברק מבין את גודל האחריות שמוטלת עלינו".

יו"ר הליכוד אמר את הדברים בתגובה להצהרתו של ברק כי "אנחנו לא נשב בממשלת טהראן-אסואן. הקיצוניות של מר שרון-ליברמן כפי שהיא מתבטאת באמירותיהם עושה את הממשלה הזו מסוכנת, ואנחנו לא נשב בה".

ח"כ ראובן ריבלין, ממקורביו של שרון, נשאל היום אם מתנהלים מגעים עם מפלגת העבודה באשר לאפשרות הצטרפות לממשלת אחדות. בתשובה ענה ריבלין: "מדברים, מדברים כל הזמן. אנחנו כולם הולכים לצבא ביחד, ואנחנו כולנו בכנסת יחד

בתוך כך, ההערכה במערכת הפוליטית היא כי נחלשת ההתנגדות בתוך מפלגת העבודה לרעיון ממשלת האחדות בראשות שרון. במערכת הפוליטית מאמינים כי ח"כ חיים רמון, אחד האופוזיציונרים הגדולים של ברק במפלגת העבודה, עשוי לתמוך במהלך של ברק להצטרף לממשלת אחדות, אם וכאשר. בחדשות הערוץ השני דווח כי היום נפגשו רמון וברק, אך לא ברור אם דנו בשאלה.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by