בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אינטרנט בזק בינלאומי חונכת את חוות השרתים 

אינטרנט בזק בינלאומי חונכת את חוות השרתים

 
 
מערכת סיוון.קום

השירות מאפשר ללקוחות עסקיים לאחסן אתרי אינטרנט או שרתים בסביבה מאובטחת; החווה הוקמה בהשקעה של כ-5 מיליון דולר ובשיתוף חברת וריו העולמית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בזק בינלאומי חנכה היום את חוות השרתים, שהוקמה בשיתוף עם חברת וריו (Verio) העולמית, בהשקעה של כ-5 מיליון דולרים. השירות מאפשר ללקוח להציב בחווה, המשתרעת על פני 750 מ"ר, את הציוד הנמצא ברשותו או לשכור מבזק בינלאומי ציוד ושירותי תחזוקה שוטפים, הכל תחת כיפת אבטחה מחמירה.
 
לדברי יואב וינברג, סמנכ"ל האינטרנט של בזק בינלאומי, חברת וריו הנמצאת בבעלות אן.טי.טי היפנית, העמידה קריטריונים מחמירים ביותר לעבודה משותפת בין הצדדים. "הקמת החווה הנה נדבך נוסף במסגרת המהלכים הכוללים שאנו מבצעים בתקופה אחרונה שיהפכו את אינטרנט בזק בינלאומי לחברה שתוביל את שוק האינטרנט בישראל", אמר אורי יוגב מנכ"ל בזק בינלאומי.

במסגרת השירות, המכונה Web Hosting , תציע החווה מספר פתרונות כוללים לבעלי אתרים החל מאירוח שרתים ועד לניהול ואחזקה של בסיסי נתונים: Shared Hosting (אחסון אתר אינטרנט על גבי שרת של בזק בינלאומי), Co Location (הצבת שרת של הלקוח בחוות השרתים), ובשבועות הקרובים גם Dedicated Server (השכרת שרת ייעודי מבזק בינלאומי כולל חומרה תוכנה ויישומים) ו-Fully Managed (אירוח הכולל תחזוקה מלאה של חומרה, תוכנה ואפליקציות על ידי אנשי הצוות של החווה).

החווה מאובטחת ומאויישת 24 שעות ביממה. היא כוללת מערכות מתקדמות לכיבוי אש (על בסיס גז) ובעלת גיבוי מגנרטור, המבטיח אספקת חשמל בלתי תלויה ברשת החשמל הארצית. כמו כן, מספקת החווה, שירותי אבטחת מידע בסטנדרטים מחמירים המותאמים אישית לצורכי הלקוח השונים. לדברי יוגב, החווה מארחת כיום מאות שרתים ואתרים. "חברת וריו בחנה תקופה ארוכה את הפרטנר העסקי שלה למיזם במרחב המזרח התיכון. הבחירה בבזק בינלאומי מייצגת את האמון שלנו בגוף זה", אמר נשיא וריו אירופה, מוס בולדר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by