בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
השביתה מחריפה: כבר לא ידידותית 
 
 
חדשות נענע 

היום יושבתו גם מעונות ויצ"ו, נעמת ואמונה, מרפאות החוץ של בתי החולים והנמלים הימיים. עובדי 'תשתיות נפט' הודיעו כי יקטינו את הזרמת הדלק לתחנות ברחבי הארץ

 
 
 
 
 
 
 
 
 

למרות הצמצום בפער העמדות בין ראשי ההסתדרות לנציגי האוצר בנוגע להסכם השכר החדש לעובדי המגזר הציבורי, ולאחר שנראה היה כי הצדדים קרובים להסכם, התפוצץ הלילה (ראשון-שני) המו"מ בין הצדדים.
 
ראשי ההסתדרות החליטו להחריף את העיצומים והיום צפויה במשק שביתה כללית. במסגרת ההחרפה לא יפעלו מעונות ויצ"ו, נעמ"ת ואמונה. מרפאות החוץ של בתי החולים יושבתו, כמו גם הנמלים הימיים, נמלי התעופה, ותנועת הרכבות. האוטובוסים הציבוריים יפעלו כרגיל. הגנים ובתי הספר יפעלו כרגיל. עובדי חברת תשתיות נפט (תש"ן) הודיעו שהחל מהיום יקטינו את הזרמת הדלק לסוגיו בתחנות הדלק ברחבי הארץ.

מנכ"ל התאחדות התעשיינים, יורם בליזובסקי, קרא ליועץ המשפטי לממשלה להפעיל את סמכותו להוצאת צווי ריתוק לעובדי רשות הנמלים, כדי להחזירם לעבודה מלאה. לדבריו, 55 אניות תקועות בנמלי אשדוד וחיפה עם סחורות בשווי 180 מיליון דולר.

באתר האינטרנט של עיתון `הארץ` דווח כי בדיונים שהתקיימו ביומיים האחרונים, הגמישו נציגי האוצר וההסתדרות את עמדותיהם. אולם בסופו של דבר נכשל הניסיון להשגת פשרה בעניין תוספות השכר לשכירים במשק, וכך, למרות האופטימיות לגבי האפשרות שהעיצומים יסתיימו, מחריפה ההסתדרות את השביתה.
 

כתבות קודמות בנושא

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by